Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Поліцейські разом з працівниками «Турботи» допомагають самотнім людям похилого віку
Вівторок, 01 березня 2016, 16:39
Поліцейські разом з працівниками «Турботи» допомагають самотнім людям похилого віку. Правоохоронці розповідають про шахраїв та інших злочинців, які можуть ввести в оману стареньких, а працівники «Турботи» надають іншу соціальну допомогу. Дільничні працівники поліції щомісяця відвідують самотніх пенсіонерів для того, щоб розповісти стареньким як необхідно себе поводити, коли до них звертаються незнайомці, які можуть виявитись злочинцями.

Олесь Гончар, дільничний інспектор поліції: «Зараз збільшилась кількість шахрайств відносно таких осіб. Часті випадки, коли телефонують і вранці, і вночі, і в будь-який час і повідомляють, що трапилась ситуація чи в них. Чи в ссідів і за потреби ми виїжджаємо на місце самі чи направляємо колег».

Допомагають правоохоронцям і працівники комунального центру «Турбота».

Наталя Кучмєєва, заступник директора комунального центру «Турбота»: «Ми співпрацюємо з правоохоронціями, вони кожного року до нас звертаються. Щоби ми надали їм списки одинокі, ми надаємо для того, щоби вони роз’яснили стареньким як себе поводити, оскільки останнім часом почастішали випадки обману стареньких».

Ось і сьогодні дільничний інспектор поліції разом із працівником «Турботи» завітав до Одарки та Миколи Котиків. А жінка розповіла про те, що одного разу в неї вже намагались видурити кошти.

Одарка Котик, пенсіонерка: «Дзвонить серед ночі телефон і він мені каже, що в нас аварія з машиною і нам треба гроші і я до вас не приїду, а ви виїжджайте, а я зрозуміла в чому справа, от було таке. Будьте уважні у таких випадків, краще перевірити людей, які приходять, оскільки зараз дуже багато таких випадків».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 427 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.