Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про головні завдання та роботу яку проводить військовий комісаріат Чернівецької області
Вівторок, 01 березня 2016, 17:08
Про головні завдання та роботу яку проводить військовий комісаріат Чернівецької області розповів на черговому брифінгу комісар Віталій Чурай. Про початок набору громадян на строкову службу і службу за контрактом та про бажання старшокласників вступати до військових вишів. За слова головного комісара області Віталія Чурая спілкуючись із викладачами Допризовної підготовки Загальноосвітніх шкіл, спостерігається тенденція виявлення бажання школярів по закінченню закладу вступати до військових вишів. Серед охочих окрім хлопців є і дівчата.

Віталій Чурай, Чернівецький обласний військовий комісар: «Вони відмічають як мені розповіли про велику кількість дівчат ,які хочуть вступити у виші .і не тільки на посади юридичні чи інші ,але і на серйозні бойові посади як наприклад ВДВ чи підрозділи спеціального призначення».

Одним із основних напрямків роботи військомату є відбір на військову службу за контрактом. На даний момент 135 буковинців виявили бажання укласти контракт: «З кожним потоком та відправкою в начальні частини кількість збільшується . Бажання служити виявляють жінки їх вже є 20,вони заключили контрак та проходять навчання в центрах. Відповідно є особи які ніколи не служили їх є 50 осіб ,вони прийняли таке рішення підписали контракт і відправились у навчальні частини».

Також були про-анонсовані підготовчі заходи щодо проведення весняного призову на строкову службу.

Віталій Чурай,Чернівецький обласний військовий комісар: «Починаючи вже з сьогоднішнього дня, ми почали підготовчі заходи проведення призову на строкову службу . Указу президента поки що немає ,але є директива начальника Генерального штабу і ми починаємо викликати в військовий комісаріат призовників від вісімнадцяти до 27 років . З метою з’ясування сімейних обставин і перевірки медичного стану».

Такі заходи розпочалися в більшості районів,вже з наступного тижня їх проводитимуть по всій області.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 440 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.