Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сьогодні Міжнародний день котів
Вівторок, 01 березня 2016, 18:35
Люди настільки полюбили котів, що навіть свято для них окреме придумали - Міжнародний день котів, який відзначається саме сьогодні - першого березня. Французькі вчені підрахували, що на землі живе близько півмільярда домашніх кішок. Якщо у вась є киця, то відповідь на запитання: "Хто в домі господар?" не така вже однозначна. А якщо їх 26-ть?

Писанка, Пушинка, Чорнуш і ще 3 десятка котів. Всі вони мешкають в оселі родини Коржів.

Микола Корж,власник тварин: «Почалося з того,що дружина побачила кошеня,яке збила машина,підібрала,принесла додому,потім лікувала одне,друге,третє».

Кожен знедолений кіт, який траплявся родині Коржів, знаходив прихисток в цій оселі. І з часом місця для господарів і ще 3-ох десятків чотирилапих забракло. Тож буковинці вирішили збудувати «кішкін дім».

Микола Корж,власник тварин: «Дійсно цей будиночок ми вирішили збудувати з таким розрахунком,щоб вони мали зимою де перезимувати,бо тваринам зимою саме тяжче.І для того,щоб їм було тепло,їм зробили опалення,їм зробили лежанку,для того,щоб вони могли грітися ну і в дверях вирізали дирочку для того,щоб вони могли літом і втеплу пору року ходити і заходити туди вільно в їхню хатинку. Там для них є і їжа і тепло і водичка,вс е,що їм необхідно і постіль».

Аби прогодувати всіх цих домашніх улюбленців щомісяця господарям доводиться витрачати щонайменше півтисячі гривень, розповідає Максим Корж.

Микола Корж,власник тварин: «В теперішній час дуже дорого це все обходиться.Тому ми стараємося купляти крупи.З крупів робимо каші,тут ось для них тут готова варена кашка.Кашку заправляємо або кількою,або корм спеціальний для тварин.І це також для них.Це відро водичка тепленька.А так ось кашка одна ,кашка інша,зварена для котиків,для собачок.Длоя того ,щоб їх прогодувати.Різні кашки варимо ,різні крупи купуємо,щоб вони мали різний раціон,не одноманітна їжа була».

Своєї любові чотирилапим буковинці не шкодують вже протягом 30-ти років. Полюбили кілька десятків котів також син та невістка, які мешкають в цій оселі.

Ольга Корж,невістка: «Мені дуже подобається,тому що я також дуже люблю тварин,з ними дуже весело,це ніяк не заважає роботі. Тим більше це насолода приходити додому ,завжди за ними доглядати і дивитися як їм весело і чудово і знати,що завжди стільки друзів,ніколи скучно не буває».

Та прихисток тут знайшли не лише коти.

Дарія Тащук: « Друзів котикам не бракує. В родині коржів також проживають песики,морські свинки та кролики».

Господарів цих чотирилапих мріють, аби бруковиці не викидали на вулицю своїх домашніх улюбленців. Кажуть, вони насправді тим, хто їх любить, приносять щастя.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 430 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.