Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки “На славу Кобзареві”
Вівторок, 01 березня 2016, 11:36
У Чернівецькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки “На славу Кобзареві” яка присвячена творчості та життю Тараса Шевченка . Виставка представлена у вигляді 50 робіт із декоративно-прикладного мистецтва як Чернівців так і області.

Лариса Курущак , завідувач відділу науково-освітньої роботи каже, що виставка вже є традиційною, та цього разу деякі з експонатів будуть продемонстрованими вперше.

Лариса Курущак – завідувач відділу науково-освітньої робот: «1 березня це не тільки початок весни, але ми завжди згадуєм про те, що в березні це шевченківські дні і того в художньому музеї останнім часом вже традиційно проводяться шевченківські виставки. На виставці присутні х є десь біля 50 експонатів. 1.06-1-21 Половина із представлених речей то є предмети із музею вижницького коледжу прикладного музею, менша частина із фондів чернівецького краєзнавчого музею та трохи з художнього музею».

За словами пані Лариси, найцікавіші експонати – найновіші. Одним з таких є портрет Василя Гамалії(отамана про якого писав Шевченко) створений відомим скульптором Володимир Гамалем. Чоловік,жартуючи розповідає, що ймовірно має родинні зв’язки з отаманом.

Володимир Гамаль – скульптор: «Міжнародна агенція, яка досліджує прізвища дослідила, що людей із прівищем Гамаль є 756 631 людина, так шо можливо Василь Гамалія мій вуйко».

Організатори виставки сподіваються, що на виставку повинні завітати учні шкіл та студенти. Такі сподівання виправдані, адже вже у перший день у музей завітали 7-класниці 4 школи. Дівчата розповіли, що в школі вже вивчали деякі з творів Шевченка, отож коли класна керівничка їх запросила на виставку, з радістю погодилась.

Аліна, Альбіна – школярк: «Дуже гарно,вишукано,напевно тяжкі роботи».

Виставка у музеї триватиме до 15 березня, отож усі охочі зможуть побачити нові та цікаві експонати на власні очі.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 425 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.