Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
про проблемне будівництво на Проспекті Незалежності
Середа, 09 березня 2016, 11:53
Свою позицію про проблемне будівництво на Проспекті Незалежності нарешті висловила міська адміністрація, яка виступає в конфлікті третьою стороною. Нагадаємо, навколо об'єкту постійно виникають суперечки між інвесторами і забудовниками. Перші наполягають на тому, що їх ошукали, другі заявляють, що хтось планує захопити вже збудоване приміщення незаконно.
Першопочатково мова йшля про 6 мільйонів гривень. Першопочатково - це у 2005 році, коли долар коштував 5,5. Нині інвестори кажуть, вклали більше 10 мільконів, втім, об'єкт і досі не зданий в експлуатацію. Нещодавно біля вже збудованого приміщення відбулися сутички між інвесторами та правоохоронцями, подальшу долю приміщення вирішували і вирішують у численній кількості судів. І вони не сприяють вирішенню ситуації

Олександр Шиба, начальник юридичного управління міської ради: «Ми сьогодні вже маємо - одне рішення є містобудівні умови, друге рішення - нема містобудівних умов. І робіть собі що хочете».

За 11 років накопичилося чимало паперів, дозволів, погоджень і навіть варіантів проектної документації. На короткій презентації журналістам показали три різних варіанта кінцевого результату забудови мікрорайону. По факту маємо споруду, яка ззовні виглядає як готова до здачі в експлуатацію. Нещодавно депутати міськради вирішили розірвати стосунки з забудовником, на останній сесії вони навіть корегували своє рішення у зв'язку з рішенням Львівського апеляційного суду.

Василь Продан, депутат Міської ради: «Депутатський корпус двічі висловив свою позицію - всі ті порушення, які були порушені забудовнику не дають ставати на їх сторону».

Основну відповідальність перед інвесторами несе забудовник, ТОВ "Гіпербуд", наголосив Олександр Шиба. Але вирішувати цю ситуацію треба у тристоронньому форматі.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 904 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.