Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівці доєднались до Всеукраїнської акції на підтримку Надії Савченко
Середа, 09 березня 2016, 18:07
До акції на підтримку Надії Савченко, яка стала символом незаламності України, долучилося чимало активістів і в Україні, і закордоном. Вони закликали українців долучатися, адже запевняють: «Чим більше нас буде, тим голоснішими будуть наші вимоги, і тим швидше на них відреагують». 
Та свою позицію активні буковинці висловлювали не лише у такий спосіб. У соціальних мережах вони опубліковували фотографії та відео на підтримку Надії Савченко. Вони ділились з усім світом, як підтримують українську патріотку до прикладу у Грузії, створивши 7 кілометровий живий ланцюг. 
Це підписи, які зібрані буквально за півгодини. Люди підписуються із задоволенням. Вони обурені ситуацією з Надією Савченко і з усіма людьми,бо ми знаємо, що вони не злочинці і їм не місце у тюрмах.
Віра Колісняк, учасниця акції: «Під час акції також збирали підписи під петицією за звільнення Надії Савченко».
Це є свята людина. Її мучать за Україну, за українців. Вона жертва московського режиму. Ісус Христос за весь народ страждав. А вона страждає за нашу Україну.
Матвій Безушко, учасник акції: «Під час мітингу громадськість засудила диктаторський режим Путіна і висловили підтримку української льотчиці.
Хочу, щоб Савченко звільнили. Вона голодує, вона за нас бореться, за народ».
Марія Мідрішора: «Це дуже важливо, важливо для народу, важливо для людей. Бо вона одна там в тюрмі, а нас багато. Ми маємо її підтримувати всім народом».
Діана Лупул, учасниця акції: «Всі ці буковинці прийшли на Центральну площу на підтримку української льотчиці, незаконно ув’язненої в Росії Надії Савченко. Це вже другий день поспіль активні мешканці краю вимагають звільнення Надії та інших заручників Кремля. 4 березня українська партріотка розпочала сухе голодування на знак протесту, оскільки суд не дав можливості виступити їй з останнім словом. Учасники мітигнгу кажуть, аби не втратити Надію, її потрібно звільнити якнайшвидше».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 600 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.