Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Як розвивати ідеї, які можуть прислужитися людству, обговорювали в Ратуші
П'ятниця, 11 березня 2016, 20:29
Стартап - слово, яке сьогодні означає "втілення ідеї". Насправді з англійської воно переводиться як "початок", та нині ним називають ідеї, які приносять великі гроші. Або не приносять. Як розвивати ідеї, які можуть прислужитися людству, обговорювали в Ратуші на комунікативній платформі "Idea Day - BujStartUp".
IT- стартапи сьогодні є найбільш багатообіцяючими в плані розвитку та збагачення. Ідея, втілена в життя за допомогою якоїсь геніальної програми - ось рецепт створення Ютуба, Фейсбука, Скайпа, Вайбера і решти дрібниць, які водночас дали можливість своїм авторам не думати про заробіток до кінця своїх днів. Ідеї є в багатьох, а от їхнє правильне втілення потребує залучення багатьох спеціалістів -програмістів, дизайнерів, інвесторів. Буковинські медики, наприклад, мають ідею об'єктивного обстеження людського організму.
Ігор Полянський, доктор медичних наук: «Придумали пристрій, який дозволяє у графічному вигляді реєструвати ці параметри і порівняти з графікою норми. Але для цього нам потрібно програма, в якій було би прописано все, що ми хочемо».
На захід завітало чимало програмістів, дизайнерів та й взагалі, людей, які є спеціалістами у своїй сфері. Мета зустрічі - взяти участь у чиємусь стартапі або дізнатися, як розвити власний. Вчилися на прикладі компаній, яким це вже вдалося.
Володимир Неп'юк, директор Data Wiz: «Мені подобається мій бізнес, я бачу в цьому сенс. Клієнти легше можуть керувати своїм бізнесом, краще контактувати зі своїми клієнтами і розуміти, як це все працює».
Сьогодні комп'ютерні технології застосоуються всюди. І розробники розуміють, що будь-яка ідея від своєї появи до реального втілення може перетерпіти значні зміни.
Полянський, доктор медичних наук: «Звичайно, що вироблений примітивним способом додаток до телефону - це одне, а хочеться запустити його у промислове виробництво і тоді він буде інший».
Захід організував фонд "Буковина інноваційна", він є щомісячним. Наступні збори стартаперов відбудуться через місяць на Проспекті Незалежності у офісі в районі колишнього тролейбусного депо. Організатори запрошуються усіх бажаючих, вхід вільний.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 606 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.