Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ
П'ятниця, 11 березня 2016, 17:18
Реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ. Для чого влада робить цей крок і кому це вигідно. Чи отримуватимуть інформацію мешканці віддалених від обласних і районних центрів?
Державні та комунальні ЗМІ вже скоро будуть незалежними. Це передбачено відповідним законом.
Богдан Онуфрик, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики: «Необхідність цього закону очевидна, оскільки Україна задекларувала свій Європейський шлях розвитку. А в європейських країнах поняття державних медіа давно вже вирішене. Закон про суспільне телебачення вже працює. Наступним кроком буде цифрове радіо, яке в перспективі буде працювати в умовах суспільного мовника. І це ще один крок».
На першому етапі реформують ті редакції, як звернулись з клопотанням до Держкомтелерадіо, наступний – реформування інших ЗМІ. Але є проблема – не всі редакції зможуть самостійно виживати і тому, на початку вони потребуватись допомоги влади.
Руслан Сенчук, заступник голови Чернівецької ОДА: «Кажу відверто, коли ми опиняємось по інші сторони барикади, тому хочу щоб ми згуртувались щоб покращувати добробут наших громадян».
Богдан Онуфрик, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики: «Це конституційне право кожного громадянина отримувати об’єктивну, оперативну, достовірну інформацію про те, що відбувається в країні, в світі. В нашому регіоні проблема інформаційного простору залишається досить гострою. Мешканці значної частини нашого краю позбавлені можливості в повній мірі отримувати ту чи іншу інформацію. Передусім окраїнних районів. Де електронні ЗМІ майже не присутні».
Результати реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ ми зможемо побачити та відчути вже незадовго.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 723 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.