Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ірина Стиць стала заслуженою артисткою України
П'ятниця, 11 березня 2016, 19:48
Чернівчанка Ірина Стиць стала заслуженою артисткою України - це звання співачці, викладачу і надзвичайно чарівній жінці присвоїли на початку березня. Про здобуте, плани на майбутнє та просто - життєву позицію пані Ірина розповіла "Чернівецькому репортеру".
Ірина Стиць починала співати через хворобу - після того, як виникла загроза астми, дівчинку почала вчити співам старша сестра. Разом вони розучували старовинні українські пісні, які записували під час своєрідних фольклорних експедицій на батьківщину тата й мами. Сестра була ініціатором створення сімейного дуету, відтак Іринка почала співати зі сцени з восьми років. Радість від присвоєного звання співачка перш за все розділила з родиною.
Ірина Стець, заслужена артистка України: «Були великі сльози радості. Дуже великі. Великого щастя. Ми дуже сильно обіймалися з татом, з мамою, це велика радість для всієї родини».
Сьогодні Ірина Стець не тільки співачка, але й викладач. Навчаючи своїх студентів, жінка переймається долею кожного з них.
Ірина Стець, заслужена артистка України: «Мої студенти, я буду пишатися якщо вони будуть кращі за мене».
Сама ж Ірина Стець навчалася в Чернівецькому музичному училищі, а згодом закінчила Одеську консерваторію. Спочатку Ірина захопилася естрадою, співала популярних на той час пісень, але потім зрозуміла, що її серце і голос повинні служити народній пісні.
Ірина Стець, заслужена артистка України: «Найбільш моя, це, звичайно, народна пісня, а з народних - Буковино ти зелена ляно + запису с концерту».
Сьогодні у планах Ірини - концерти, виступи та нові пісні. Щоправда, через складну ситуацію в країні репертуар дещо змінився.
Ірина Стець, заслужена артистка України: «Ми не повинні сутулитись. Війна нас згуртувала, на жаль, але ми піднімемося».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 761 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.