Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Допомагає чи сприяє роботі Водоканалу наглядова рада
Середа, 16 березня 2016, 19:06

У березні цього року минає рік з часу створення наглядової ради та призначення нового керівника КП "Чернівціводоканал". Громадська рада при Виконавчому комітеті міськради делегувала до складу цієї ради 4-х представників. Чи були вони активиними, що дізналися, як допомагали працювати підприємству і чи потрібний взагалі такий орган, вирішували на зустрічі у Ратуші.

Члени Наглядової ради при Чернівціводоканалі на початку зборів виступили з аналізом роботи підприємства протягом останніх років. Не секрет, що останнім часом підприємство, м'яко кажучи, не процвітає. Де-факто Чернівціводоканал є збитковим підприємством і цей процес триває близько 20 років.

Загалом у наглядовій раді є 9 осіб, 4 з яких - депутати міськради, 4 - громадські активісти та 1 - представник міського голови. Після виборів недорахувалися половини. Андрій Олійник, радник Чернівецького міського голови розповів, що Наглядова рада є консультативним дорадчим органом міської ради. Це означає що де-юре наглядова рада не має права втручатися в господарську діяльність. Це означає, що громадська рада не має права погоджувати чи не погоджувати діяльність МКП "Чернівціводоканал", як-то залучення коштів, закупівля техніки тощо. Фактично ініціативи мають іти саме від нас, від членів наглядової ради. Учасники зборів виступили з пропозицією розробити нове положення про наглядові ради комунальних підприємств, де склад наглядових рад має формуватися тільки з числа представників громадськості.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 406 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.