Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині шахраї стали особливо винахідливими
Середа, 16 березня 2016, 18:14

 

Не лише власникам автомобілів потрібно бути обачними. Чернівчан продовжують ошукувати шахраї. Методи їх схем досить різні, від псевдо Інтернет магазинів до телефонних дзвінків з погрозами чи пропозиціями. Про це розповів заступник начальника Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області, також вів повідомив і про зміни в його управлінні.

В управлінні організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області з впровадженням реформ відбулась низка змін:чергова частина буде трансформована в групи швидкого реагування, а на базі обласного апарату будуть створені ситуаційні центри. Станом на сьогодні в області зафіксовано трохи менше 3х тисяч кримінальних правопорушень. Серед них були і випадки шахрайств.Найбільш проблемним питанням є скоєння шахрайств, особливо із застосуванням телекомунікаційних засобів, телефонні дзвінки на адреси наших громадян щодо викупів, щодо сплати різних послуг, люди проплачують товари і їх потім не отримують.

Варто бути обачними, щоби не потрапити на гачок шахраїв. Якщо при купляючи товари через інтернет, отримавши смс-повідомлення чи телефонний дзвінок Ви підозрюєте, що особа з якою Ви спілкуєтесь намагається Вас ошукати ризикувати не варто, краще перевірити інформацію.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 382 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.