Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Одного з працівників Буковинської поліції запідозрили у співпраці з бандформуваннями ДНР
Четвер, 17 березня 2016, 20:15
Одного з працівників Головного управління національної поліції у Чернівецькій області запідозрили у співпраці з ДНР. «Посібником терористів» полковника поліції Володимира Майбороса назвав один з чернівецьких блогерів, розмістивши інформацію проте, що колишній начальний райвідділу Волновахи особисто підіймав російський прапор.
Згідно розміщеної в мережі інформації Володимир Майборос, колишній очільник райвідділу міліції Волновахи, влітку 2014 року співпрацював з терористами. Серед звинувачень: передача оперативних даних та збір інформації про активістів. Крім того полковника поліції звинувачують у тому, що він особисто разом зі своїм заступником змінили український стяг прапором ДНР на райвідділі міліції. З цього приводу вже розпочали розслідування.
Було призначено службове розслідування з залученням не тільки працівників головного управління, а й працівників внутрішньої безпеки. На даний час триває перевірка.
Володимир Майборос очолював райвідділ Волновахи до військових дій на сході та ще 1,5 роки під час них. Щодо своєї причетності до ДНР – інформацію спростовує.
Володимир Майборос - Заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування: «Я не зраджував присягу і діяв в рамках закону. За це мене та моїх колег терористи внесли до списку ворогів ДНР».
Щодо того чи знімав, нинішній працівник головного управління поліції в Чернівецькій області, українські прапори та піднімав замість них російський чи прапор ДНР у квітні 2014, Володимир Майборос категорично заперечує.  
Після того ще проводились вибори президента і всі прапори висіли на місці. Ми забезпечували громадський порядок».
Крім цього полковник поліції переконує з сепаратизмом на Донеччині боровся, а не підтримував.
Володимир Майборос - Заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування: «Спільно з СБУ затримували всіх сепаратистів. По тим фактам які підтверджувались відкривали справи та проводили розслідування».
Однак остаточно спростувати чи підтвердити факти причетності до бойовиків ДНР можна буде лише по завершенню службового розслідування.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 300 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.