Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Учасники АТО не можуть отримати безперешкодно пільгові квитки
Вівторок, 22 березня 2016, 17:15
Вони ризикували життям заради своєї країни на Сході, а коли повернулись зіштовхнулось із бюрократичними питаннями. Учасники АТО не можуть отримати безперешкодно пільгові квитки.
Вальтер Шеффер, учасник АТО: «Він є капітаном, десантником, пройшов весь шлях від Щастя до Луганського аеропорту, де був контужений , поранений, але у шпиталі так і не відлежав пішов далі робити свою справу. Прийшов придбати квиток, щоб відбути назад в АТО. На зо йому сказали - немає пільгових місць і продали квиток за 500 з чимось гривень. Це обурливо».
З обранням і не розумінням, чому таке відбувається, учасники АТО прийшли до Центрального автовокзалу Червінців. Кажуть, випадок, який нещодавно  трапився з їхнім бойовим побратимом , показує, що атовці не завжди можуть отримати пільги, на які мають право. Запевняють, лишень коли вони підійшли на  підтримку - пільговий квиток знайшовся. Та, аби подібного не повторилась, учасники АТО звернулись до начальник центральної автостанції у Чернівцях.
«Продали і сказали, що немає пільгових місць. Це в суботу продали, в неділю ми підійшли до диспетчера. Місця є, але їх тут же продали. Нам повернули гроші, тобто інцидент був вичерпаний. Але питання в чому полягає, звідки взяли 2 пільгових місця і чому на касах не пояснюють, є вони, немає».
Степан Меленко, юрист, учасник АТО: «Обурює, тому що є два пільгових місця. Хоча законодавець ніде не трактує, що є 2 пільгових місця. Згідно законодавства військовослужбовці, які несуть службу, вони в будь-яку точку України туди й назад їдуть безкоштовно».
Жодного офіційного документу, які б обмежували кількість пільгових місць, Олександр Гошук не продемонстрував. Логічність такого рішення, чому надається лишень 2 пільгових місця, а решті атовців - зась, спробував пояснити за допомогою курок.
«Чому курки не дають в магазинах безкоштовні. Чому все решта не дають, бо держава має відшкодовувати. Перевізники в нас є приватні підприємці. От вам загрузли, ви автобус їздимо припустимо на Харків вам посадили 10 чоловік атомників, ви їх повезли, а кошти вам не відшкодували».
Врешті, начальник Чернівецького центрального автовокзалу сказав, що до них з такими питаннями звертатись не варто.
Це ваші внутрішні питання - це не наші внутрішні.
Чому боротися потрібно не лише на Сході, а й тут, в рідному місті, за свої права - це вкотре обурило атовців. Тим паче, що в багатьох інших містах запевняють побідного не трапляється.
Степан Меленко, юрист, учасник АТО: «Цієї проблематики немає в Києві, ближче до Сходу ця проблематика пропадає. Я думаю, що в нас не відчувають цієї війни. У Дніпропетровську у нас було безпосередньо на ЖД-вокзалі була каса вільна безпосередньо для учасників.  Я став у загальну чергу, то мене люди, які стояли в черзі, убачивши, що я у формі, їду звідти, вони мене просто пропустили».
Керівник автовокзалу також виявив повагу і допоміг  учасникам АТО, а саме він порадив їм написати офіційну заяву, аби мати змогу розібратись у ситуації. Після такого атовці не зневірились. Вони вже підготували звернення до міського голови та очільника області, а ще депутатів, аби вирішити це питання.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 442 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.