Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чи буде найближчим часом в Україні оголошено про чергову хвилю мобілізації?
Вівторок, 22 березня 2016, 18:21
Чи буде найближчим часом в Україні оголошено про чергову хвилю мобілізації? Про це розповів Чернівецький обласний військовий комісар під час своєї прес-конференції, також він повідомив і про те, що військовослужбовці отримуватимуть від держави житло.
Тепер житлом забезпечуватимуть не лише офіцерів, але й сержантів.
Віталій Чурай, Чернівецький обласний військовий комісар: «Постанова Кабміну пройшла, було обговорено, вийшло вже на законодавчий рівень. Що стосується забезпечення житлом солдатів сержантів житлом. До цього це питання більш серйозно вирішувалось для офіцерів і солдатів-сержантів 2-3 контрактів. Зараз вирішується питання вирішується з житлом відповідно у разі відсутності житла, т-то житловими приміщеннями кращого стану ніж казарми, гуртожитками і компенсація за піднайом житла».
Надається військовим й інше соціальне забезпечення.
Віталій Чурай, Чернівецький обласний військовий комісар: «Кім підвищення солдатам зарплати ( мінімальна 7000 грн), йде відповідний пакет: речове забезпечення, харчування».
До того ж Віталій Чурай запевнив, що не всіх контрактників направляють на службу в зону проведення АТО.
Віталій Чурай, Чернівецький обласний військовий комісар: «Хочу нагадати родичам потенційних контрактників, або ж самим потенційним контрактникам, що на сьогодні є кілька військових частин, які не беруть участі в АТО. Це ремонтний, відновлювальний батальйони, заводи, це ремонтні спеціальності».
Що ж до наступної хвилі мобілізації, то  Чернівецький обласний військовий комісар розповів, що протягом квітня-травня буде проведений аналіз укомплектованості військових частин, а по завершенню  і буде визначено завдання щодо мобілізації.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 171 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.