Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівці доєднались до єдиної електронної системо подання електронних петицій
Середа, 23 березня 2016, 16:39
Чернівці доєднались до єдиної електронної системи подання електронних петицій. Відповідну угоду підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук з керівником Фонду Східна Європа Віктором Ляхом. Що отримає від цієї співпраці місто?
В Чернівцях презентували електронну систему для подання місцевих петицій, до якої пропонують долучитися громаді Чернівців.
Віктора Лях, керівник Фонду Східна Європа: «Ми представляємо вам єдину платформу подання електронних петицій створено в рамках програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа».
Ось на цьому електронному порталі  (e-dem.in.ua), який ви зараз бачите на своїх екранах Ви зможете знайти своє місто і подати електронну петицію. До цього проекту вже долучилось 17 областей України і громадянами подано  понад 2 000 петицій.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: « Система електронних петицій в Чернівцях вже працює, петиції розглядаються, маємо досвід і позитивний, і трошечки негативний, бо були в нас проблеми із захистом. Ми прийняли рішення про те, що маємо працювати в новому проекті, який об’єднує міста України і який є більш професійний, він зробить цей механізм більш продуктивним».
В ході зустрічі міський голова підписав Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження зазначеної системи у Чернівцях.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 493 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.