Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З вулиці Ольги Кобилянської забрали «карету»
Середа, 23 березня 2016, 17:20
З вулиці Ольги Кобилянської забрали «карету». Через погодні умови та деякі особливості конструкції один з туристичних об’єктів  Чернівців почав швидко псуватись. З огляду на це автор кованого витвору пообіцяв взятись за реставрацію.
За вісім років подарунок місту на 600-річчя ковану карету реставрували вже декілька разів. Якраз під час останніх відновлювальних робіт майстри вирішили удосконалити виріб та обладнали її резиновими підстилками, аби фарба не стиралась.
Олександр Мосензов – автор карети: «Була допущена помилка. Ось ці резинові килимки, які мали б уберегти карету від подряпин та того коли стирається фарба зіграли негативну роль. Залізо під ними почало випрівати.
Як наслідок залізні пластини почали ржавіти на гнити, а виріб – псуватись  в максимально короткі строки. Автор карети помітив пошкодження та звернувся до міськради, де в того ж дня надали евакуатор для перевезення. Якби проблему не помітили вчасно – чергове фото на кареті могло  завершитись травмою.
Та частина яка знаходилась під підстилками є основною, тобто несучою. Якби не помітили карета могла б скластись в двоє. Добре що вчасно взяли її на реставрацію».
Щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому, конструкцію туристичного об’єкту  вирішили дещо  зміцнити.
Олександр Мосензов – автор карети: «Зміцнили сам каркас металевими трубами, а зверху відновили лист металу, як було раніше».
Карету відновлюють  вже третій день. Нині всі пошкоджені деталі  шліфують та готують до повторного фарбування, колір залишать таким як раніше.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 359 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.