Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Фестиваль "Мерідіан" відбудеться і в Чернівцях і в Одесі
Четвер, 24 березня 2016, 21:24

 

Останнім часом в мережі з’явилась чутка про те, що поетичний фестиваль «Мерідіан Черновіц» може переїхати до Одеси. Причина – нестача фінансування фестивалю в рідному місті. Серед повідомлень у пресі про можливий пере’їзд «Meridian Chernowitz» до Одеси, фестиваль часто називали бізнесовим проектом. Президент меридіану каже наступне.

Якщо хтось писав, що Мередіан є бізнесовим проектом я скажу – так то є бізнесовий проект. Я розглядаю місто як підприємство, а наш фестиваль як піар відділ і тому розглядаю його з точки зору рентабельності. А капіталовкладення себе випрали, каже Святослав Померанцев. За роки існування поетичного фестивалю з чернівецьким ім’я, про місто написали чимало закордонних ЗМІ, серед яких німецькомовні газети з більш як мільйонною аудиторією. Водночас труднощі з фінансуванням фестивалю не приховують.

В іншому випадку фестиваль залишатиметься під загрозою існування, каже президент. А от щодо чуток про переїзд до Одеси, зізнається деякі заходи під іменем бренду та з учасниками чернівецького фестивалю там справді проводитимуть.Ми робимо в Одесі деякі заходи. Так ці заходи називаються Мередіан Одеса. Цього року ми проводимо 3 місячний фестиваль. Це такі десять вікендів куди запрошуємо всіх наших поетів.

Водночас у Чернівцях Мередіан проводитимуть й надалі, а зміщення до Одеси називають мистецькою експансією. Наразі оргкомітет вже повідомив про програму цьогорічного фестивалю, який присвятять до 75 річної роковини трагедії «Бабиного Яру». Почнемо ми цей тур в Києві 7 вересня з поетичних читань українських, ізраїльських та німецьких авторів у «Бабиному Ярі». Потім поїдемо на фестиваль до Чернівців, а після того читання будуть у Берліні. Завершиться наступний «Meridian Chernowitz» в Ізраїлі, кажуть організатори.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 668 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.