Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Перед початком засідання сесії міської ради перед стінами ратуші відбулось одразу 3 мітинги
Четвер, 31 березня 2016, 15:31
Перед початком засідання сесії міської ради перед стінами ратуші відбулось одразу 3 мітинги. Стурбовані чернівчани зібрались перед міською радою аби донести владі свою позицію щодо кількох конкретних питань порядку денного.
Всі ці люди стурбовані не одним, а одразу кількома питаннями  які розглядатиме чергова сесія міськради. Частина громади прийшла підтримати ініціативу  міського голови та деяких депутатів фінансувати «Аеропорт Чернівці»  за рахунок міського бюджету та врятувати підприємство від закриття.
Олександр Репчук – представник КП «Міжнародний аеропорт Чернівці» : «Які розуміють що таке аеропорт і яке значення він має для міста. У прагненні зберегти наш аеропорт як одиницю інфраструктури і перспективу розвитку».
У колективі комунального підприємства кажуть – навіть припускати не хочуть що на сесії відмовлять у фінансуванні.
«Навіть не хочеться таке думати. Бо якщо рішення не приймуть то повинні прийняти інше – закрити Аеропорт».
Інша частина громади стурбована планами міської влади звести у місті новий торговий комплекс на місці ринку «Буковинський». Кажуть від комфорту ладні  відмовитись аби не втрачати існуючих робочих місць.
Галина Муратова – підприємець: «Ми не хочемо в такий час лишитись своїх робочих місць, які навіть зараз не можемо нормально оплатити. Нам обіцяють, що там нам буде краще, всі умови нададуть. Крім того ніхто не кажи куди нам діватись на час будівництва».
Серед усього і загострений конфлікт на вулиці рівненській 7, де частина мешканців перекрила між будинковий проїзд, ти самим ізолювавши наступний будинок. Комісія міськради визнала такі дії незаконними, однак досі нічого не змінилось, тому чернівчани самі прийшли до ратуші.
Ілля Мельник – мешканець будинку по вул. Рівненська 7: «Швидка, сміттєвози також не можуть заїхати. Заблокували між будинковий проїзд який завжди там був. Ця дорога належить міській раді».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 338 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.