Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Наскільки потрібною є децентралізація бюджетів в Україні?
Четвер, 31 березня 2016, 15:56
Наскільки потрібною є децентралізація бюджетів в Україні? Це з’ясовували під час засідання учасників  круглого столу в ЧТЕІ КНТЕУ.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Бюджет і місцеві фінанси – це є основа місцевого самоврядування. Нам безперечно тут на місцях краще знати на що витрачати наші же кошти і ті процеси, які запущені вже призвели до позитивних змін».
Переконаний міський голова Олексій Каспрук і констатує переваги передання бюджетів на місця.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Міські бюджети виросли в середньому на 30-40%. До прикладу, ми запропонували бюджет участі, відповідно у нас з’явився додатковий ресурс для громади щоби будувати садочки, ремонтувати дороги і багато-багато інших речей, але це нові процеси, тому важливо щоби фахівці спільно опрацьовували ці інструменти і механізми».
Що вони і робили під час засідання круглого столу в ЧТЕІ КНТЕУ. Учасники засідання говорили про перспективи та завдання бюджетної децентралізації в Україні.
Юрій Королюк, заступник директора ЧТЕІ КНТЕУ: «Не можна, наразі, ні керувати державою, ні вирішувати якісь питання без якогось підґрунтя теоретичного чи практичного, мені здається, що досить нашій державі приймати інтуїтивні, популістські рішення і на моє переконання майбутнє за виваженими рішеннями, практичними, теоретичними, добре обґрунтованими доходами. Саме сьогоднішні гості, викладачі і студенти здатні зробити проривний крок для країни».
Ксенія Ткач, викладач кафедри фінансів: «Нарешті ми з Вами можемо конструктивно спілкуватись про питання бюджетної децентралізації, а не розглядати можливість розширення місцевих повноважень теоретично».
На засіданні були присутні і практики, які з власного досвіду знають наскільки необхідна бюджетна децентралізація в Україні.
Наталі Бальон, начальник відділу організації роботи Чернівецької ОДПІ: «Бюджетна децентралізація – це дуже важлива тема, оскільки це не тільки збільшення фінансових джерел, т-то надходжень до бюджету, в тому числі і податкових, але і порядок їх розподілу, т-то кожен із нас є учасником бюджетної децентралізації».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 358 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.