Погода в Черновцах
 
Як боротись з корупцією у фіскальних органах (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 серпня 2016, 16:30
Про те як боротись з корупцією у фіскальних органах  говорили сьогодні в рамках чергового засідання прес-клубу “Реформи зблизька: податки ”,де спікером виступив Головний експерт групи “Податкова реформа ” Реанімаційного Пакету Реформ Ілля Несходовський.
Проект законодавчих змін до податкової реформи яке запропоноване міністерством фінансів,  обговорили на черговому засіданні прес-клубу “Реформи зблизька: податки ”.  Одним з кроків який приведе до змін експерти вважають створення відповідного правоохоронного органу.
Ілля Несходовський,Головний експерт групи “Податкова реформа ” Реанімаційного Пакету Реформ: «Передбачається створення фінансової поліції яка буде створена на інших засадах ,це буде е силовий блок не будуть маски шоу ,це буде аналітично-слідчий орган ,який буде відповідно аналізувати  здачу звітності  вираховувати  ризиковані підозрілі операції,і на основі цього доказувати ухиляння від сплати податків. Також це запровадження сервісних можливостей,
зменшення податківців на найнижчому рівні ,запровадження електронного кабінету».
На думку експерта такі дії дадуть змогу для розвитку українського бізнесу  і вдосконалять податкову систему ,яка вже за його словами зазнала позитивних змін.
Ілля Несходовський,Головний експерт групи “Податкова реформа ” Реанімаційного Пакету Реформ: «За останні два роки ,були зменшені корупційні можливості які були у ДФС ,зокрема був скасований 9-ий стан ,який раніше використовувався щоб зупинити підприємницьку діяльність ,скасувати свідоцтво платника ПДВ і тим самим застосувати штрафні санкції . Далі це покращена система консультування ,незважаючи на те що система електронного адміністрування ПДВ зазнає достатньо високої критики але все ж цей механізм захистити податковий кредит у підприємств і вже необґрунтованих наїздів як раніше не було».
 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2016 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 584 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.