Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Більше 150 студентів економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича отримали освітній ступінь магістра
П'ятниця, 03 лютого 2017, 16:37
Цього року церемонія вручення пройде без традиційної ходи містом адже згідно до  реформи вищої освіти, вперше магістри отримують дипломи у зимній період.
Більше 170 студентів стаціонарного та заочного відділення економічного факультету, отримали ступінь магістра.
Руслан Білоскурський декан економічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Маємо великі сподівання, що наші студенти матимуть можливість працевлаштуватися, будуть мати можливість завести власні справи. Будуть тими хто буде рухати, покращувати нашу економіку і віллються у нове для себе життя».
Лінда Перебиковська  з сумом згадує 5 з половиною років проведених у чернівецькому національному університеті, який вона не тільки закінчила з червоним дипломом, а й брала активну участь у суспільному житті факультету.
Лінда Перебиковська магістр: «Дуже переживаю незвичайні емоції, водночас радість, водночас сум,адже ці 5-6 років пройшли дуже класно, дуже драйвово, я дуже буду шкодувати, що я ще не зможу провчитись декілька років у стінах рідного університету,адже за цей період часу рідним тут стало абсолютно все. Рідні коридори, рідні аудиторії, викладачі які просто у нас чудові».
Марія Галушка з дитинства мріяла працювати у сфері економіки.
Марія Галушка магістр: «Я хотіла взагалі займатися чимось у сфері економіки,але так як я закінчила 4 гімназію і достатньо добре володіла англійською мовою, то я хотіла вступити саме на міжнародну економіку,щоб мати можливості в подальшому працювати у якихось можливих компаніях міжнародних, не тільки у нас в країні. І я хочу сказати так мої очікування виправдались цілком і навіть перевершили себе».
Загалом цього року дипломи випускників магістра чернівецького національного університету отримають більше тисячі осіб.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 483 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.