Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецький репортер продовжує серію сюжетів з притулку для тварин
П'ятниця, 03 лютого 2017, 16:43
В цьому матеріалі ми вам розповімо про те, що вже зробили працівники комунального підприємства для того, щоб прилаштувати якнайбільше тварин і про чотирилапих, які чекають на нових господарів.
В притулку для тварин роботи тривають. Тут вже майже завершили нові вольєри, в яким тваринкам буде зручно жити.
Всього тут 16 вольєрів.
Василь Виноградов, директор притулку для тварин: «Що тут треба доробити? Ту треба вставити серцевини, поставити буду, відрегулювати ручки, запустити подачу води і закладати кошти на влаштування плитки. Тут неможливо нормально продезінфікувати приміщення без плитки».
Ведуться роботи і з облаштування котячки. Тут 100 метрів квадратних площі, яку з часом приведуть до ладу. Посильно допомагає у цьому Віталій Дронь, волонтер, який раніше придбав для притулку будки, а тепер закуповує матеріали для котячої кімнати і мріє в майбутньому придбати притулку поні, щоби згодом в комплексі з котячою кімнатою тут могли б проходити безкоштовну реабілітацію діти з вадами розвитку.
Віталій Дронь, волонтер: «Побачив, що коти в клітках сидять і запропонував таке зробити. Знайшов горище і от працюємо. Я думаю, що в березні ми все завершимо».
А тут живуть ті, хто потребує людської ласки.
Подивіться як вони вдивляються у ваші очі, адже прагнуть стати частинкою вашої родини. Всіх їх забрали з вулиці, когось колишні власники викинули як непотріб, а хтось народився на міських вулицях. Незважаючи на те, що вони ніколи не мали люблячої родини, вони прагнуть подарувати частинку своєї любові тому, хто готовий стати їхнім другом. Не будьте байдужими, зробіть щасливою бодай одну обездолену тваринку.  

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 493 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.