Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сплачувати за газ по-новому
Четвер, 09 лютого 2017, 19:08
Такі зміни очікують на буковинців. І мова йде не про зростання тарифів, а систему нарахування.
Щоб журналісти і буковинці загалом зрозуміли, чому вже невдовзі за газ сплачувати доведеться по-новому, голова правління ПАТ «Чернівцігаз» розповідає про чайники.
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Чернівцігаз»: «Повернувшись до того прикладу, який всі так люблять з кип’ятінням чайника можемо сказати просто, що чайник у Чернівцях закипить за тих самих умов, швидше, ніж у Вижниці. І обсяг використаного газу для кип’ятіння цього чайника у Вижниці буде більший, ніж у місті Чернівцях. Чи це справедливо? »
Не справедливо, вважають газовики, тож вирішили це змінити.
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Чернівцігаз»: «Це є несправедливо, те. Що ми рахуємо обсяги природного газу за кубами, і не звертаємо увагу на калорійність газу, або енергетичну цінність. Це повинно піти з нашого життя. Ми повинні платити саме за ті енергетичні одиниці, за той коефіцієнт корисної дії за роботу, яку виконує природній газ».
Рахувати, як то було досі, не можна ще з однієї причини, кажуть газовики…
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Чернівцігаз»: «Дуже вигідно певним компаніям, наприклад, «Накнафтогазу України» закуповувати газ у енергетичних одиницях, а продавати його в кубах. Логіка дуже проста, чим гірший газ ми купимо, тим більше кубів ми продамо. А розрахуємось із закордонними партнерами за енергетичними одиницями. Хороший бізнес, який, на жаль, унеможливлює отримання хорошої послуги нашими абонентами».
Коли ж варто очікувати нові рахунки за газ, поки точної дати газовики не називають …
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Чернівцігаз»: «Я думаю, що з березня всі ці моменти вже прийдуть до логічного завершення, а з квітня я надіюсь, що ми все ж перейдемо на оплату енергетичних одиниць, а не кубів».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 467 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.