Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На вулиці Ольги Кобилянської день Святого Валентина святкували по-своєму
Вівторок, 14 лютого 2017, 17:02
Традиція "Обнімашок" зародилась в Австралії, коли один чоловік відчув себе надзвичайно самотнім. Він написав відповідний плакат і пішов з ним по місту. Дівчата з коледжу дизайну вирішили у такий спосіб підняти перехожим настрій і розповісти про свій навчальний заклад.
Ксенія: «Ми хочемо поділитися добром і несемо людям позитивні емоції».
Наступним після дівчат ми зустріли продавців квітами та повітряними кульками. Вони, в принципі, постійно тут стоять, але такої торгівлі як сьогодні в них не буде аж до 8 березня. приємним сюрпризом стала зустріч з двома волонтерками руху "Януся-  майбутнє України". Поки свої дітки в садочку, дві матусі нашили м'які валентинки, прикрасили дерево та роздавали перехожим. Розказували про історію Яни Дяківнич - дівчинки, яка вже майже рік бореться з онкологією.
Оксана, організаторка акції на підтримку Яни Дяківнич: «Зробили такі сердечка, нічого ні від кого не требуємо. Надіємося, що хоч трошки назбираємо грошей щоб допомогти».
Ті, кому небайдужа історія Яни Дяківнич, можуть знайти її сторінку за Хештегом #ЯнусяМайбутнєУкраїни на фейсбуці. А дівчата на Кобилянській розповіли, що навіть якщо це буде не дуже велика сума, люди все одно стануть добрішими - за допомогою м'якеньких сердечок, зроблених з любов'ю і власноруч.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 559 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.