Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Чернівцітеплокомуненерго» залишиться без газу через борги вже 20 лютого
Четвер, 16 лютого 2017, 17:49
В цьому запевняє голова правління «Черінвцігазу» Віктор Горда. Причина – заборгованість тепловиків перед ПАТ «Чернівцігаз».
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Черінвцігаз»: «Теплокомуненерго на даний момент має більше 14 мільйонів заборгованість перед нашою компанією. На даний момент кодекс газотранспортних систем дає нам можливість провести відключення. Тобто буде холодно не тільки в оселях наших городян, а й в лікарнях, і в садочках».
Газовики  скаржаться: через заборгованість вперше доведеться виплачувати заробітну платню працівникам із запізненням.
Віктор Горда, голова правління ПАТ «Черінвцігаз»: «Ми вперше за всю історію маємо заборгованість по виплаті заробітної плати. Ми вперше не можемо закупити матеріали для здійснення як поточної діяльності, так і для виконання інвестиційної програми».
Фахівці кажуть борг, і справді, чималий і пояснюють чому.
Володимир Середюк,  заступник Чернівецького міського голови: «Та чиновники міської ради запевняють, що роблять все можливе, щоб не допустити відключення МКП «Чернівцітеплокомуненерго» від газопостачання.
Володимир Середюк,  заступник Чернівецького міського голови: «На останній сесії міської ради, на передостанньому засіданні було прийнято рішення про фінансову підтримку комунальних підприємств, зокрема «Чернівцітеплокомуненерго» виділено 2 мільйони гривень якраз на погашення заборгованості. І ще близько 4 мільйонів – це планує компенсувати комунальне підприємств компенсувати за рахунок пільг і субсидій, по яким є затримка у виплаті від соціальних фондів».
Тож чи не доведеться городянам замерзати у своїх оселях стане відомо вже за кілька днів.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 377 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.