Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
500 тисяч євро на розвиток сільської місцевості Чернівецької та Одеської областей спрямувало Агенство розвитку Австрії в спільний проект
Четвер, 16 лютого 2017, 17:06
Меморандум про взаєморозуміння підписали сьогодні  у стінах облдержадміністрації всі його сторони.
«Проект під назвою «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та одеської областей» впроваджуватиметься в трьох напрямках: енергоефективність в закладах освіти, підтримка економічної ініціативи громади і підтримка не сільськогосподарських малих бізнес-ініціатив. Даний проект направлений не тільки на громади, але і на всю область. Загальний бюджет якого 500 тисяч євро, за фінансування Агенства розвитку Австрії. Одеську та Чернівецьку область вибрали не випадково, адже  вони є одними з найбідніших в Україні, особливо в сільській місцевості, розповідають фахівці.
Флоріан Кольфюрст – аташе посольства Австрійської Республіки в Україні: «Ми обрали Чернівецький регіон через близькість до кордону з Молдавією, де власне знаходиться наше представництво «Агентство Австрійського розвитку» . Ми знаємо що Чернівецька область представляє Україну в цілому. А також , через те як і Одеська так і Чернівецька область є найбідніші, в плані розвитку сільських територій».
Виділену суму, розподілили порівну між двома областями. Отже 250 тисяч євро в Чернівецькій області реалізують для покращення рівня життя в сільській місцевості. Зокрема,  6400 євро на одну громаду по підтримці енергоефективності проекту в закладах освіти, 20 тисяч євро на підтримку кооперативу і від 3х до 5ти тисяч євро, в залежності від бізнес-плану на підтримку малої бізнес-ініціативи не сільського господарського напрямку.
Сергій Осачук - консул Австрії в Чернівцях: «Значно важливіше значення в рамках цього проекту, буде те , що будуть створені громадські організації, які будуть навчені як використовувати грантові кошти. І відповідно коли у територіальних громадах, в об’єднаних чи ні, буде громада яка вміє написати заявку, грамотно це все перекласти, прозвітувати, зробити. Ось це є та цінність в рамках проекту, яка буде мати поняття сталості, вона нікуди не зникне».
Іван Мунтян: «Важливо що проект є пілотним, програма направлена на покращення життя людей. Важливим є підняти цінність людей на селі. І це дійсно дасть можливість розвиватись нашій області».
А саме за якими критеріями буде відбуватися відбір, пояснила координатор центрального офісу Програми розвитку ООН у м.Київ - Олена Рудич.
Олена Рудич - координатор центрального офісу Програми розвитку ООН у м.Київ: «Критеріями відбору по енергоефективних проектах аж 38, з ними можна ознайомитись в нашому регіональному підрозділі. Береться до уваги всі напрямки оцінки соціально економічного напрямку розвитку громади. Рішення буде прийматися спільною комісією обласного керівництва і проекту».
Даний проект планують реалізувати протягом вісімнадцяти місяців.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 383 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.