Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Подія яка змінила світобачення українського народу, змінила владу та забрала безліч життів
Четвер, 16 лютого 2017, 17:17
У обласній науковій бібліотеці відбулась зустріч з учасниками Євромайдану та членами родин Героїв Небесної Сотні.
21 листопада 2013 року за кілька днів до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, український уряд радикально повернув курс держави від євроінтеграційного - до курсу спрямованого на розвиток співпраці з державами-членами СНД. 30 листопада, обурена таким рішенням молодь вийшла на Майдан Незалежності у Києві, це був початок Революції Гідності. У стінах наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка провели зустріч-спогад  до пам’ятної події -  Дня Героїв Небесної Сотні, яка відзначається в Україні - 20 лютого.  На захід запросили учасників Євромайдану та членів родин Героїв Небесної Сотні.
Микола Рихліцький - учасник Євромайдану: «Приймав участь активну в подіях на майдані в 2013-2014 роках, - це був такий особливий час для мене, для усієї держави , багато що змінив, в зовсім іншому руслі повернув всю нашу історію - є визначальним. Майдану вже не буде за нашого віку. Але якщо він таки відбудеться в такому форматі, то він відбудеться коли виросте те покоління котре ще не зневірилось».
Микола Вишневський - учасник Євромайдану: «Те як я бачу, що відбулася активна фаза бажання людей об’єднатися в громадянське суспільство. І я був втішений що воно формується. Проте пройшов час, список людей, які поставили своє життя на вівтар омріяної свободи, незалежності, він продовжується до цього часу, тому майдан ще не скінчився».
Захід «Герої нашого часу» провели у науковій бібліотеці втретє.
Марина Ріга - завідувач відділу обслуговування користувачів: «В формі такого монологу-діалогу- спогаду, ми як організатори хотіли би щоб люди які брали участь безпосередньо в тих подіях і дружини тих людей які загинули просто розказали би про ті відчуття які вони переживали в той момент і яке їх життя на сьогоднішній день».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 619 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.