Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Учні чернівецького військового ліцею матимуть змогу продовжити навчання у Польщі
Вівторок, 21 лютого 2017, 18:34
Представники Польського Національного університету Публічної та Індивідуальної Безпеки « Апейрон», що у місті Краків завітали до учнів чернівецького військового ліцею з презентацією власного навчального закладу.
Випускники вищого навчального закладу публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» у Кракові, можуть працювати у державних службах безпеки та охорони, поліції, митниці, службах пожежної безпеки та у приватних фірмах, що займаються охороною осіб та майна.
Марта Паньків представник ректора університету «Апейрон» у Кракові: «Під час цієї зустрічі, сьогоднішнього заходу, ми маємо у планах показати те, що ми можемо запропонувати українському випускнику. Хочемо ознайомити їх з системою освіти у Польщі, і в загальному з системою у Європі. Також хочемо обговорити деталі подальшої співпраці з цим ліцеєм».
Це перший візит представників університету «Апейрон» до Чернівців. Загалом склад делегації налічує 4 осіб.
Сергій Стукало директор військово-спортивного ліцею: «Взагалі основна мета сьогоднішньої зустрічі це знайомство з нашими колегами, обмін досвідом та найголовніше показати можливості нашим ліцеїстам навчання як в Україні так і закордоном і дати право вибору. Право вибору професії, працевлаштування  і таке інше».
За словами представників польського університету польські та українські абітурієнти матимуть рівні шанси на вступ до закладу.
Марта Паньків представник ректора університету «Апейрон» у Кракові: «Він мусить просто заповнити умови вступу у навчальний заклад, це є складання повного пакету документів. Він відрізняється від того який складає польський громадянин. З об’єктивних причин.  Тут входять переклади, такі речі як поставлення апостолю на атестаті про середню освіту, а в загальному вступає на тих самих умовах, що й громадянин Польщі».
Термін навчання в університеті «Апейрон» від 2 до 3 років.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 111 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.