Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ремонт зробили, та залишили після себе незаасфальтовану дорогу
Середа, 22 лютого 2017, 16:46
З такими скаргами до «Чернівецького репортера» звернулись городяни. Вони обурювались, що на одній з центральних вулиць міста виникли затори, автівка потрапила в яму, яка утворилась після таких робіт, і не могла зрушити з місця.
Сергій Павлович, чернівчанин: «Людина, дійсно, погрузла на ціле колесо разом з бампером в цій багнюці і він просто не міг виїхати. Його тільки витягнула інша машина з цієї багнюки. Я просто не знаю, скільки це може тривати, у самому центрі міста».
Чернівчанин Сергій скаржиться на ось це . Розповідає, і його автівка ледве не потрапила у цю яму з багнюкою, та обійшлося. Розповідає, все чекав, що ті, хто зробив ремонт, залатають розриту дорогу, але демонструє, що зась.
Сергій Павлович, чернівчанин: «Самий ледве не застряг у цій багнюці. Але це було днів 2-3, можливо, після робіт ось цих. І я подумав, що, можливо, через день - два зроблять все гаразд з цією ділянкою дороги. Тут припаркуватись і вийти, то просто можна доразу утонути у цій багнюці (скільки часу це вже триває?). Можливо, днів 10».
Коли наша знімальна група приїхала сюди, тут не було жодного попереджувального знаку, що рухатись сюдою небезпечно. І лишень після того, як небайдужий чернівчанин підняв це питання, приїхали працівники «Чернівціводоканалу» і поставили ось це. А ще пояснили, чому не досі не залатали дорогу.
Юрій Рихло, в.о. головного інженера КП «Чернівціводоканал» : «Минулого четверга був витік з водопровідної труби ліквідували і засипали розкопку. Яма засипана гравійно-піщаною сумішшю і тому нічого не ставило, у нас все було добре укатано. Була довільно хороша записка. Але почили сніги топитись, трошки розкисла. Зараз приїхала техніка, то пересипляють розкопку по-новому».
Повністю відновити все, як було, а саме повернути бруківку комунальники пообіцяли лишень опісля завершення зими.
Юрій Рихло, в.о. головного інженера КП «Чернівціводоканал» : «А навесні буде брущатка».
«Чернівецький репортер» слідкуватиме, чи виконають свої  обіцянки комунальники. 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 688 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.