Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Несприйняття частиною населення реформ є наслідком поганого інформування жителів області
Середа, 22 лютого 2017, 17:02
Для вирішення цієї проблеми у стінах ОДА - відбувся науково - практичний семінар, за участі державних службовців, науковців та представників громадськості.
Науково практичний семінар під назвою «Механізми підвищення громадської поінформованості для забезпечення ефективності проведення реформ» зібрав за круглим чимало осіб. Його учасники порушили питання реформи децентралізації . На прикладі нашої області зав. кафедри політології та державного управління ЧНУ Анатолій  Круглашов пояснив, що проблема полягає  не тільки в самому інформуванні населення, а продуманості концепції і механізму здійснення реформ.
Анатолій  Круглашов - зав. кафедри політології та державного управління ЧНУ: «Діючі особливо голови сільських рад, до яких ця реформа на перших етапах передусім була адресована, вони одразу відчули втрату впливу і ресурсів, які були їм підконтрольні , і відповідна, це пішла перша хвиля такої дезінформації, страшилок. При чому страшилок які практикувалися постійно і тиражувалися через ЗМІ. Що ця децентралізація перенесе тільки нову біду, у нас заберуть землі, ми станемо жебраками, кордони, межі, ну і пішло поїхало».
Учасники столу зазначили про  малу обізнаність в реформах, які відбуваються в державі,  не тільки населення, а й сільських, селищних, міських голів, працівників місцевого самоврядування.
Тетяна Татарчук - директор Чернівецького відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування: «Говорять про те що катастрофічно мало інформації, пори те що інформування триває, і це саме така професійна категорія людей, їм також не вистачає інформації».
Як вирішити проблему інформування населення, розповів директор Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Микола Ярмистий.
Микола Ярмистий - директор Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації: «Це не тільки інформаційні семінари, це обмін досвідом, зустрічі з представниками ОТГ, інших областей, це і робота голів ОТГ з населенням
Учасники круглого столу обговорили подальший розвиток інформаційного простору на теренах об’єднаних територіальних громад. Зокрема розвиток  комунікацій в окремих селах кожної ОТГ, створення місцевих ЗМІ та  інтернет-сайтів.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 590 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.