Погода в Черновцах
 
Минулого року 6 осіб отримали статус «особи яка постраждала від торгівлі людьми» PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 16:52
Представники Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації провели прес-конференцію під час якої звітували про стан розвитку державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Україні та у Чернівецькій області.
Минулого року 6 осіб отримали статус «особи яка постраждала від торгівлі людьми», проте за словами представників Департаменту соціального захисту, реальна кількість таких людей набагато більша.
Юрій Півень заступник директора Департаменту соціального захисту: «Ті акції які робить держава вони не можуть дозволити людям відкритися і заявити про себе так, щоб отримати цей статус.  Багато людей по особистих причинах які пов’язані з соціальними поняттями, відношеннями серед інших людей, не хочуть заявляти про свої страждання і не хочуть заявляти про ці процеси».
За результатами репрезентативного опитування проведеного компанією «GFK Ukraine» кількість українців бажаючих працевлаштуватись за кордоном у порівнянні з минулими роками значно збільшилась.
Юрій Півень заступник директора Департаменту соціального захисту: «Їдуть не від хорошого життя, а для того, щоб утримати сім’ю, заробити кошти, покрити борги. І ця ситуація є основою під дії коли люди виїжджають за кордон. Коли їдуть вони хапаються за любу соломинку і їм необхідно бути дуже обережними у цьому плані».
За словами представників департаменту соціального захисту, основним правилом щоб захистити свої права за кордоном, коли громадянин виїжджає з-за меж України щоб працевлаштуватись , це тримати у безпеці свій паспорт.
«В любому випадку людина яка втратить документ вона є наполовину безправна. І добре якщо людина з
досвідом то вона може вийти з такої ситуації, не треба боятися, але людина яка вперше то вона потрапляє у дуже скрутну ситуацію і стає дуже залежною від того хто забрав документ у неї. Триматися людних місць у момент створення критичної ситуації і звертатися у громадські організації які існують всюди».
Також громадськими організаціями поданий план заходів на узгодження Департаменту соціального захисту, у рамках програм протидії торгівлі людьми.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1693 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.