Погода в Черновцах
 
Рятувальники надали допомогу переселенцям PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 17:22
На сьогодні в Чернівецькій області проживає понад 2 тисячі людей з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також автономної республіки Крим. І вони постійно потребують підтримки та допомоги, саме тому працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять різноманітні  акції допомоги, щоб покращити умови приживання переселенців.
Рятувальники та представники обласної організації Червоного хреста України завітали до вимушених переселенців, які проживають у смт Кострижівка Заставнівського району та привезли для них гуманітарну допомогу.
Вікторія, переселенка з Луганської області: «Дуже добре, що привезли допомогу, бо немає фінансової можливості купувати речі».
Фаїна, кримська татарка: «Дуже приємно, що про нас постійно піклуються та всіляко допомагають, приїжджають та привозять нам такі необхідні речі».
На сьогодні тут тимчасовий прихисток знайшло 11 родин зі східних областей та автономної республіки Крим. Співробітники Служби порятунку поспілкувалися з родинами та обговорили життєво-побутові проблеми і визначили шляхи вирішення першочергових потреб переселенців.
Віктор Дяків – начальник відділу цивільного захисту УДСНС України в області: «Людям передали одяг, теплі речі та взуття, що  було зібрано працівниками Управління ДСНС та працівниками червоно хреста».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1506 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.