Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Діток з села Кримське познайомили з мистецтвом орігамі
Четвер, 23 лютого 2017, 18:14
Показали захоплюючу лялькову виставу - і все це підготували для них працівники дитячої бібліотеки, у рамках заходу «Територія Єдність».
Вже більше трьох тижнів навчаються та відпочивають у Чернівцях школярі з села Кримське Луганської області. Їх продовжують знайомити з буковинським дозвіллям, цього разу Чернівецька обласна бібліотека для дітей, підготувала захід на тему «Територія Єдність».
Ірина Рудай - заступник директора Чернівецької обласної бібліотеки для дітей: «За нашими Буковинськими традиціями, ми є народ такий, ми любимо приймати гостей. Ми хочемо їх пригостити, погратися з ними, проведемо майстер-клас  по виготовленню метелика, і це їм потрібно».
Організатори заходу створили для діток справжню родинну атмосферу. Все розпочалось з інсценізації казки Василя Мельника  «Дивне лисеня» .
Дітей також познайомили з письменниками нашого краю, а співочий колектив з Глибочини виконав пісню Володимира Івасюка «Червона Рута».
Микола Лисич - письменник: «Без ніяких сценаріїв просто творча зустріч, дружня, кожен виступає, розказує або свої вірші або розмови, і крім того ми ще проводимо такі зустрічі з музикальними паузами, щоб було цікаво, то якщо читати один вірш воно не цікаво».
Альона - учасник гуртка « Самодіяльна та патріотична пісня» смт. Глибока: «Ми готувалися з особливим ентузіазмом, хотіли виступити перед дітьми, щоб їм також стало весело і щоб вони розважились, послухали».
Директор школи селища Кримське Луганськоїї області Ірина Бугера  була вражена масштабністю бібліотечного фонду чернівецької бібліотеки та відмітила наявність спеціальної розважальної кімнати для дітей.
Ірина Бугера - директор школи селища Кримське Луганської області: «Сподобалась у бібліотеці розважальна кімната для дітей. Розумієте  нас такий стереотип склався , що у бібліотеці прийшов взяв книжку і сидиш тихенько. Справді тут дуже чудово все це продумано, керівництво просто молодці, які тут працюють. Що діти можуть пограти, поспілкуватись і побігати і почитати, це не буде таким заставлянням читати якусь книжку, вона сама цю книжку візьме погортає і подивиться і буде дуже цікаво».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 608 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.