Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Так і не отримують обіцяні 3200
Четвер, 23 лютого 2017, 18:23
Таку гучну заяву під час засідання сесії Чернівецької міської ради зробив водій Чернівецького тролейбусного управління. Та керівник комунального підприємства спростовує цю інформацію. Під час засідання сесії міської ради було гаряче.
Депутати зібрались, аби розпочати засідання січневої сесії Чернівецької  міської ради,  так саме січневої, а не лютневої, бо досі не розглянули всі заплановані питання. Та спочатку вислуховують скарги, прохання і пропозиції городян. Найперше, слово надали дружинам загиблих учасника АТО.
Валентина Радчук, дружина загиблого учасника АТО: «Стосовно пам’ятників Героям, які повинні бути на кладовищі, тому що у більшості хлопців вже 2 річниця від дня загибелі, а віз і нині там. Пам’ятники наразі є. а немає певної домовленості. Можливості їх встановити. Бо є певні неузгодженості між рожинами».
Тому дружина загиблого учасника АТО прохала …
Валентина Радчук, дружина загиблого учасника АТО: «Як тільки будуть дозволяти погодні умови, не зволікати і починати  заливати бетон і починати монтувати пам’ятники».
Опісля до місцевих обранців звернулись перевізники.
«З автобусними маршрутами у нас дедалі ситуація погіршується. Нам немає можливості виконувати у повному обсязі всі перевезення, які ми мажмо виконувати. У нас є проблеми із запчастинами, проблеми з паливом. У нас є проблеми з людьми, вони звільняються, бо ми не в змозі платити заробітну плату».
Надалі слово надали родині чернівчан, у яких виникли проблеми з питанням житла.
«Людям обіцяли купити квартири, вони лишились з  дітьми надворі, проживають у зйомних квартирах. Був у нас забудовник, ми викликали на сесію, та віз і далі там».
Якщо питання не вирішиться, то  чернівчан запевнили, що ночуватимуть під стінами Ратуші.
«Просто вам кажемо, це точно, ми будемо тут спати під міською радою».
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Викликаємо сюди Рибака, викликаємо сюди представника фонду. Обговорюємо, чуємо, якщо питання не вирішується, то звертаємось до прокуратури».
Опісля шокуючу інформацію розповів водій Чернівецького тролейбусного управління і запевняв, що то є правдою.
«Тогда обращал ваше внимание, что у нас заниженная заработная плата. С 1 января минимальная заработная плата 3200. У меня же, как у водителя троллейбуса нарахована 2632 гривни. До отримання 2118».
Через мізерну заробітну платню кваліфіковані працівники хочуть стати двірниками,  бо й тим платять більше, розповів водій Чернівецького тролейбусного управління.
«У нас є электрик - обмотувальник, он написал заявление, чтоб его перевили дворником. Потому что у него заработная плата на уровне дворника».
Окрім того водій Чернівецького тролейбусного управління запевнив, що їм забороняють спілкуватись з журналістами. Зате обов’язків не бракує.
Керівник Чернівецького тролейбусного управління спростовує інформацію…
Іван Іванічек, директор КП «Чернівецьке тролейбусне управління» : «По заробітній платі я поясню. Мінімальна заробітна плата 3200 при умові відпрацювання норми годин на лінії. Якщо відпрацьовано 140 годин, то не можу бути мінімальна заробітна плата 3200».
Пояснив  керівник комунального підприємства і чому стільки обов’язків у працівників Чернівецького тролейбусного управління.
Опісля депутати  відмовилась ухвалити рішення про присвоєння Чернівецькій гімназії №6 імені Олександра Доброго. А ще міські обранці  навіть не проголосували за основу за проект, який передбачав модернізацію систем теплопостачання  у районі вулиць Залозецького і Салтикова-Щедріна. Це проект, який мав реалізовуватись за підтримки НЕФКО.

 

Коментарі 

 
0 #1 Ірина 09.03.2017 12:45
Така сама ситуація з мінімалкою не лише у чернівецьких водіїв, але і багатьох працівників державних організацій по всій Україні. А як пояснити ці махінації, коли нараховано 3200 грн, але після податків, відрахувань та ін. залишається заледве 2500 грн? Це ж просто обман!
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 578 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.