Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях можуть з’явитися спеціальні зоокомплекси для вигулу тварин
Понеділок, 27 лютого 2017, 14:38
Представники проекту «Культурний вигул тварин у містах України» презентували у Чернівцях ідею створення зоокомплексу у нашому місті.
Представники проекту «Культурний вигул тварин,  основна мета якого ознайомити населення з правилами утримання домашніх тварин та поводження з безпритульними тваринами, планують створити у Чернівцях відповідні зоокомплекси для вигулу домашніх улюбленців.
Дар’я Куненко координатор проекту «Культурний вигул тварин у містах України» : «Не можна просто так гуляти зі своєю твариною на вулиці. Існують у кожному місті правила поводження з твариною, у Білій Церкві вони одні, у Чернівцях вони інші. Якщо наприклад ми кажемо що існують універсальні правила, це те що собака має бути на поводку, у великої собаки повинен бути намордник, або має на собі містити чіп або ідентифікацію ,щоб її можна було ідентифікувати. Також сюди входять умови для вигулу тварин, якщо ми не маємо цих умов, бо якщо ми не маємо цих умов то правила ці не можуть виконуватись».
За словами представників проекту,  один зоокомплекс буде коштувати в середньому 2 500 тисячі гривень, проте його ціна може варіюватись в залежності від комплектації.
«Якщо ми закупимо конструкції коштом міста, то вони стануть на баланс міста, по досвіду можу сказати що багато міст їм дуже важко виділити на це фінанси. Але якщо ми ввійдемо у взаємодію з бізнесом то є такий варіант наприклад коли ми можемо брендувати таблички на зоокомплексі. Це вигідно як бізнесу так і владі тому що вони стають спів партнерами, і йде фінансування вже від бізнесу».
Нові зоокомплекси будуть устатковані сучасними бомбоксами.
«От у нас є новий варіант конструкції, бомбокс вона називається. Вона висить на самому зоокомплексі з нього легко дістати цей пакет, скористатись ним і викинути у смітник».
Зоокомплекс містить бомбокс, інформаційну табличку, урну та стійку.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 721 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.