Погода в Черновцах
 
Чернівецький аеропорт - не єдиний аеропорт України, який має проблеми PDF Друк e-mail
Четвер, 06 квітня 2017, 09:15
Держава зголосилась надати фінансову допомогу українським літовищам, але для цього повинні бути виконані певні умови.
На форум з'їхалися представники аеропортів різних міст України, основні питання порядку денного - розвиток авіації в Україні. Міста різні, проблеми різні, шляхи вирішення - схожі, наголосили учасники форуму.  
Борис Морський, директор КП "Чернівецький аеропорт": «В Чернівцях я маю надію що ми показали, що дійсно затрачені кошти реалізувались і аеропорт зміг стати на крило, це потрібно доносити в кожний регіон».
Наразі в Україні працює Державна цільова програма розвитку аеропортів на період до 2023 року, якою передбачено виділення державних субвенцій на розвиток аеропортів. Але гроші не виділяються через те що директори аеропортів та міністерство інфраструктури не може дійти згоди у програмних документах.
Валерій Поліщук, перший заступник директора компанії "МастерАвіа" (аеропорт "Жуляни", м. Київ) : «Сьогодні ми слухали представників міністерства, які кажуть "От ви верніть, а ми потім передамо в управління громаді" Але повинні бути прописані чітки правила гри».
Галина Дурмуш, начальник відділу авіаперевезень Міністерства інфраструктури України: «Ми зустрічалися з рядом аеропортів, які писали запити на видачу коштів на реконструкцію. Серед таких аеропортів - Вінниця, Чернівці, Одеса. Ми з усіми проводили наради, була проведена величезна нарада з мінфіном та казначейством, на жаль, мінфін відмовилося виділяти гроші у 2016 році 300 мільйонів гривень, які були передбачені Кабінетом міністрів. Вони вважають, що у цій постанові, не включені деякі пункти, і треба їх включити, хоча до того вони просили їх виключити».
Форум Асоціації аеропортів триватиме кілька днів, будуть проведені круглі столи на теми розвитку туризму, внутрішнього авіасполучення, вантажного та поштового авіасполучення в Україні.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 281 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.