Погода в Черновцах
 
До міжнародного дня спорту, в ЧНУ відбулась наукова конференція PDF Друк e-mail
Четвер, 06 квітня 2017, 09:31
Протягом останніх років фізкультура і спорт набрали неабиякої популярності, адже це не тільки гарне тіло, а й бадьоре самопочуття та маса позитивних емоцій. До міжнародного дня спорту, в ЧНУ відбулась наукова конференція, за участі гостей з інших міст України та сусідніх держав.
Вперше в Чернівцях відбулась Міжнародна науково-практична конференція під назвою «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи» під егідою ЮНЕСКО. Основна мета це - популяризація спорту на всіх рівнях. Декан факультету фізичної культури ЧНУ Ярослав Зорій каже,  що одна з основних проблем на сьогодні - це забезпечення матеріально - технічною базою.
Ярослав Зорій - декан факультету фізичної культури та здоров'я людини ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Це одна з основних проблем яка вирішується дуже складно, університет в цьому плані нам дуже допомагає, наприклад в минулому році змонтували майданчик штучним покриттям і зараз він дуже використовується і нашим збірними і для занять фізичним вихованням, але цього не достатньо зважаючи на ту кількість студентів яка навчається на факультеті».
У конференції взяли участь близько двох сотень гостей, як з різних міст України, так і  країн, обговорювали питання - олімпійського та професійного спорту, фізичного виховання різних верств населення, проблем формування здорового способу життя і не лише.
Ігор Наконечний - завідувач кафедри теорії методики фізичного виховання та спорту , Заслужений тренер України: «Такі міжнародні конференції показують приклад молодим поколінням, молодим науковцям, що потрібно включатись і працювати над максимальним розвитком , при чому як здоров'я  наприклад в Чернівцях. Так само розвитком спорту масового, розвитком спорту масового, професійного спорту. Тому я вважаю що сучасна молодь має бути більш прогресивною і звертати увагу на мотиваційні заходи».
Організатори кажуть для досягнення успіху в професійному спорті потрібно робити більш доступним спорт любительський, та наголошують що не має такого виду спорту , який не потребує матеріальних затрат. Також Ярослав Зорій додав, що не зважаючи на маленьку кількість державного замовлення, охочих навчатись на факультеті фізичного виховання не бракує.
Ярослав Зорій - декан факультету фізичної культури та здоров'я людини ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Є переключення уваги на здоровий спосіб життя , на рухову активність з традиційних комп’ютерних наук з економічних , юридичних, тих які готуються але не завжди можуть працевлаштуватись. Тому все таки що молодь зараз повернулась до здорового способу життя, і до рухової активності нас це радує і ми готові допомогти і здобути фах саме з цих напрямків».
В рамках конференції гості протягом 2х днів відвідають спортивно-масові заходи, секційні засідання та екскурсію в Хотин.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 433 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.