Погода в Черновцах
 
Чернівці - третє місто,до якого завітала з концертом українська співачка Христина Соловій PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 квітня 2017, 08:10
В рамках другої частини туру "Жива вода" дівчина побуває у різних куточках нашої держави, але спеціальним сюрпризом підготувала буковинську пісню. Яку саме, вона так і не зізналась на прес-конференції перед концертом, але іншими цікавинками поділилась.
Перша частина туру проходила в містах-міліонниках, другу ж частину проводять у регіональних осередках. Христина Соловій розповіла, що її мрія була - популяризувати лемківські пісні, і вона збулася.
Христина Соловій, співачка: «Коли в Дніпрі, Харкові і Одесі люди підспівують мені лемківські пісні, я думаю, збільшується популярність. Коли з'явилась можливість записати альбом, я не знаю чого далі хотіти для лемківських пісень ще».
Для концерту відібрали пісні з альбому "Жива вода" і найбільш популярні композиції, які поки тільки готуються включити до наступного студійного запису. Особливою родзинкою Христина назвала регіональні пісні.
Христина Соловій, співачка: «Це була моя ідея, зробити такий сюрприз для кожного міста,ю кожного регіону. Я захоплена не тільки лемківським фольклором. На жаль, мені не вдалося зробити це для всіх міст, але буковинську народну пісню я співаю в усіх містах».
Графік туру щільний, вже у суботу 22 квітня співачка буде у Івано-Франківську. Але перше враження від Чернівців в неї дуже позитивне.
Христина Соловій, співачка: «Я дуже багато всього різного чула, тут щось наближене до Парижу. Думаю, ми ще встигнемо університет відвідати».
"Жива вода" - альбом, в якому лемківська пісня поєдналась у сучасних аранжуваннях з поп0роком, блюзом та джазом, від часу свого випуску платівка набрала майже 2 мільйона прослуховувань.


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1707 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.