Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З 2003 року наша держава приєдналась до святкування з усіма державами ЄС дня Європи в Україні
Четвер, 11 травня 2017, 15:47
Традиційно його відзначають у третю суботу травня. Проте, українські і європейський прапори замайоріли в усіх містах вже сьогодні. Цей день є доленосним для нашої Батьківщини, адже рада міністрів ЄС проголосувала за надання безвізу.
Опівдні на Соборній площі багатолюдно, біля пам’ятника Воїну-Визволителю зібрались військові, духовий оркестр, школярі, буковинці та влада міста. А все для того, щоб розділити радісну звістку - історичне рішення Ради Євросоюзу про надання українцям права безвізового в’їзду на територію ЄС, а також з нагоди відзначення дня Європи в Україні.
Олександр Фищук - голова обласної державної адміністрації: «Ми сьогодні хочемо жити по європейські, маємо по умовах європейських і працювати. Дійсно, якщо ми говоримо про європейські стандарти - це модернізація економіки, створення робочих місць , це багато треба зробити стандартів, щоб ми дійшли до Європейського Союзу».
Це все можна  досягнути тільки спільними зусиллями ,додав голова ОДА. Опісля , під мелодію гімну України і ЄС , по черзі на площі замайоріли два прапори.
Ми поцікавились у буковинців, що вони думають з приводу майбутнього безвіз для України.
Ну це не основний напрямок над яким вони мають працювати. В країні набагато більше проблем ніж безвіз. Люди не готові взагалі до Європи , подивіться на наші дороги, тротуари  - просто це мінімально треба зробити».
«Це наше майбутнє , і яке воно майбутнє, але воно засіває вже таку надію, яка хоча б для наших дітей, внуків , щоб вони просто ці бар’єри не знали що ми зазнали».
«Наша влада зробила по європейські ціни, але не маємо ми європейської зарплати і не маємо європейської пенсії, а це означає що ми жебраки .І до Європи нам далеко».
Насамкінець, особовий склад Чернівецького військового гарнізону пройшов урочистим маршем центром міста Чернівці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 203 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.