Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Своїми знаннями про Європейський Союз поділись учні 10-11 класів на конкурсі наукових робіт «Українській вимір процесів європейської інтеграції»
П'ятниця, 12 травня 2017, 16:45
Такий захід у Чернівецькому другому ліцеї проходить вже в п’яте, позмагатися за призові місця приїхали 16 учасників з усієї області.
Учениця другого ліцею Лілія розповідає, бере участь у конкурсі другий рік поспіль. Цього річ обрала тему: «Децентралізація в Україні». Дівчина каже,  головне щоб тема була актуальна і її цікаво було досліджувати.
Лілія Тодорук - учениця 11 класу Чернівецького ліцею №2: «Для мене це також було важливим, тому що я збираюся вступати , я 11 клас, і розглядаю не тільки вузи в Україні , а й за кордоном і ці процеси відбуваються не тільки в Україні , а за кордоном це мені було цікаво. Так я досліджувала , як проходить децентралізація  на Буковині , і чесно я дуже задоволена  результатами, тому що Чернівецька область показує такий високий результат».
Мета конкурсу заохотити молодь та вчителів до вивчення та поширення об’єктивних знань про європейську інтеграцію, про Європейський союз , і про інтеграцію України до ЄС. У стінах ліцею конкурс проходить вже 5 рік поспіль. Спочатку відбір учнів відбувся на рівні шкіл , потім районів міста. І кінцевий результат - обласний науковий конкурс у вигляді конференції.
Анатолій Круглашов - зав. кафедри політології та державного правління ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Європейська інтеграція дуже відповідальний, складний процес , він вимагає знань економічних, правових , політичних, культурних підстав функціонування ЄС і його політики розширення. Ми хочемо йти туди, але для цього треба зробити велику кількість важливих системних реформ. Все це вимагає наукових знань , не міфів, не уявних картинок, а глибоких наукових знань, в цьому мета і призначення цього конкурсу   формувати ці знання».
Члени журі будуть оцінювати презентацію учня за оригінальність, змістовність, розуміння того, про що в ній йдеться, а також за вміння змістовно відповідати на додаткові запитання.
Наталя Дерус  - член журі, викладач Чернівецького ліцею №2: «В першу чергу це науковість, ми дуже хочемо побачити як діти обізнані з цією проблемою , як вони розбираються в питаннях Євроінтеграції , для початку чи знають що це таке. Ну і як діти працювали, що вони нового для себе знайшли».
Із 16 учасників конкурсу, визначать 6 переможців, які отримають грошові винагороди та почесні грамоти.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 197 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.