Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У травні відзначається Всеукраїнський тиждень планування сім’ї
П'ятниця, 12 травня 2017, 16:54
Як правильно спланувати сім’ю та народити здорових дітей просто неба у центрі Чернівців медики розповідали всім охочим.
Ось тут на вулиці Ольги Кобилянської, просто неба, медики консультують городян. Лікар акушер-гінеколог Яна Марфіна розповідає, чому вирішили провести таку акцію.
Яна Марфіна, лікар акушер-гінеколог: «Взагалі акція проводиться для того, щоб звернути увагу населення до свого здоров’я. Вчасно звертатись до лікарів. Бо профілактична робота завжди краще, ніж лікування когось захворювання».
Акція проводиться в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї. до неї долучилися провідні фахівці з обласного центру планування сім’ї Чернівецького обласного медичного діагностичного центру, Чернівецького обласного ендокринологічного центру, Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ, медичного центру лікування безпліддя, а також представники Чернівецького благодійного фонду. Як правильно спланувати сім’ю, народити здорових дітей . На всі ці запитання відповідали лікарі - фахівці.
Яна Марфіна, лікар акушер-гінеколог: «Перша порада – найкращий вік народження дітей – це 20-35 років. 2- ніколи не робити перший аборт. Ми закликаємо до того, щоб не було абортів».
А ще пояснили як правильно підібрати метод контрацепції, а ще поради щодо правильного харчування і не лише.   Окрім того всі охочі мали змогу безкоштовно пройти різноманітні обстеження: визначення рівня цукру в крові, вимірювання рівня артеріального тиску, експерт-тест на діагностику ВІЛ/СНІДУ.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 187 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.