Погода в Черновцах
 
На роботу – у вишиванці. Одразу півтисячі працівників Чернівецького машзаводу прийшли на роботу у національному одязі PDF Друк e-mail
Четвер, 18 травня 2017, 15:15
А опісля ще й зорганізували флеш-моб: завдяки живому ланцюгу створили вишиту сорочку.
Всі ці буковинці прийшли не на урочистості з нагоди Дня вишиванки, а на роботу. Так , так саме на роботу у національному одязі. Півтисячі працівників. Вишиванка одна краща іншої – то ж як не сфотографуватись.
Віктор Сідляр, директор ТОВ «Машзавод» : «З самого першого дня як ця традиція в Чернівцях започаткувалась, машзавод одразу її підтримав. Це у 2010 році і з тих пір щороку ми відмічаємо день вишиванки.  Цього року в нас менше музики, бо цей день співпав з Днем депортації кримськотатарського народу і ми це розуміємо і підтримуємо, але ми щороку щось нове приносимо».
Своя справжня сорочка на тілі, посмішок не бракує, та опісля фотосесії – всі до роботи. Щоб не замастити і не пірвати національний одяг Юрій Агапій зверху вишиванки, розповідає змушений одягнути робочу форму.
Юрій Агапій, працівник ТОВ «Машзавод» : «І працюємо і у вишитих сорочках. Бо це, дійсно, для нас свято. Зверзу робоча форма, а тут, Як оберіг можна рахувати,  бо це є Україна, це є ми всі українці. І це може навіть від травми захищає. Ми патріоти і ми віримо, що все буде добре в Україні».
Вишита сорочка – не лише оберіг. Найперше – це те, що єднає віх українців. І тут не має значення керівник ти чи звичайний працівник – усі, як один, у національному одязі.
Ігор Костинюк, працівник ТОВ «Машзавод» : «Ця сорочка придбана, але також маю і від дружини і від мами вишиті сорочки. Їх намагаюсь одягати на велике свято, як на Великдень, традиційно. Само собою, що у вишиванку закладений великий труд. Велике терпіння. Тобто саме вишиванка для мене є оберегом».
Опісля працівники Чернівецького машзаводу ще й зорганізували незвичний флеш-моб. Торік завдяки живому ланцюгу вони створили герб, а цьогоріч вишиту сорочку.
Володимир Євдокименко, працівник ТОВ «Машзавод» : «Кожен з робітників заводу вважає своїм зобов’язанням, своїм покликанням одягнути в такий гарний день вишиванку. Для об’єднання нашої держави, об’єднання наших західних та східних областей, щоб була єдина Україна».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 439 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.