Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На роботу – у вишиванці. Одразу півтисячі працівників Чернівецького машзаводу прийшли на роботу у національному одязі
Четвер, 18 травня 2017, 15:15
А опісля ще й зорганізували флеш-моб: завдяки живому ланцюгу створили вишиту сорочку.
Всі ці буковинці прийшли не на урочистості з нагоди Дня вишиванки, а на роботу. Так , так саме на роботу у національному одязі. Півтисячі працівників. Вишиванка одна краща іншої – то ж як не сфотографуватись.
Віктор Сідляр, директор ТОВ «Машзавод» : «З самого першого дня як ця традиція в Чернівцях започаткувалась, машзавод одразу її підтримав. Це у 2010 році і з тих пір щороку ми відмічаємо день вишиванки.  Цього року в нас менше музики, бо цей день співпав з Днем депортації кримськотатарського народу і ми це розуміємо і підтримуємо, але ми щороку щось нове приносимо».
Своя справжня сорочка на тілі, посмішок не бракує, та опісля фотосесії – всі до роботи. Щоб не замастити і не пірвати національний одяг Юрій Агапій зверху вишиванки, розповідає змушений одягнути робочу форму.
Юрій Агапій, працівник ТОВ «Машзавод» : «І працюємо і у вишитих сорочках. Бо це, дійсно, для нас свято. Зверзу робоча форма, а тут, Як оберіг можна рахувати,  бо це є Україна, це є ми всі українці. І це може навіть від травми захищає. Ми патріоти і ми віримо, що все буде добре в Україні».
Вишита сорочка – не лише оберіг. Найперше – це те, що єднає віх українців. І тут не має значення керівник ти чи звичайний працівник – усі, як один, у національному одязі.
Ігор Костинюк, працівник ТОВ «Машзавод» : «Ця сорочка придбана, але також маю і від дружини і від мами вишиті сорочки. Їх намагаюсь одягати на велике свято, як на Великдень, традиційно. Само собою, що у вишиванку закладений великий труд. Велике терпіння. Тобто саме вишиванка для мене є оберегом».
Опісля працівники Чернівецького машзаводу ще й зорганізували незвичний флеш-моб. Торік завдяки живому ланцюгу вони створили герб, а цьогоріч вишиту сорочку.
Володимир Євдокименко, працівник ТОВ «Машзавод» : «Кожен з робітників заводу вважає своїм зобов’язанням, своїм покликанням одягнути в такий гарний день вишиванку. Для об’єднання нашої держави, об’єднання наших західних та східних областей, щоб була єдина Україна».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 207 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.