Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
22 травня - важлива дата для кожного українця
Понеділок, 22 травня 2017, 15:49
У цей день 156 років тому прах Тараса Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.  На центральну площу міста вклонитися великому синові нашої держави прийшло чимало люду.
Приятель Тараса Шевченка, Григорій Честахівський у спогадах про перепоховання кобзаря згадував  «Винесли гроб, поклали на козацький віз, накрили червоною китайкою. Замість волів впрігся люд хрещений, і повезли діти свого батька, що повернувся з далекого краю до свого дому».
Віра Китайгородська - начальник управління культури ОДА: «Його практично несли на руках впродовж далекого шляху. Вже тоді провідна інтелігенція, українці розуміли  що повертають не тільки тіло, а й душу великого чоловіка , рівні якому не має на сьогоднішній день».
Сучасне покоління від малого до великого повинні шанувати та вивчати великого сина України, переконує Віра Китайгородська. Адже автор безсмертного «Кобзаря» все своє життя присвятив боротьбі за визволення українців від соціального і національного поневолення.
Віра Китайгородська - начальник управління культури ОДА: «Сьогоднішнє покоління і старших і молодших, зовсім юне, повинні знати кожне його слово , повинні аналізувати його творчість , повинні переосмислювати. Тому що як показує час, він з кожним днем стає все ближчим і все новішим для нас. Тобто не глибинна величина , неосяжна величина нашого пророка».
Федір: «Тарас Шевченко зробив великий вклад в становлення української держави , і морально важливо висловити повагу до нього».
На Центральний площі міста свою повагу та уклін прийшли віддати близько двох сотень чернівчан.
Вишиті сорочки, квіти у руках та надія на те що все зміниться як на краще.
Марія: «Віриться що Шевченкові слова збудуться і Україна буде вільною від москалів і від російської московської церкви , і більше буде патріотів».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 417 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.