Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Буковинський студентський фестиваль науки» відбувається вже вшосте
Понеділок, 22 травня 2017, 17:10
Студенти з усієї України презентували власні інвестиційні проекти у рамках «Буковинського студентського фестивалю науки» при Чернівецькому торговельно-економічному інституті.
«Буковинський студентський фестиваль науки» відбувається вже вшосте. Основна його мета це пошук інвесторів для презентованих під час фестивалю студентських комерційних та соціальних проектів.  
Наталія Бикова декан факультету облік, фінансів та економічної  діяльності ЧТЕІ КНТЕУ: «Протягом цього періоду, було багато різних проектів по здоровому харчуванню, і по збереженню електроенергії і послугова діяльність. Своє відображення знайшли два проекти, це одна студентка відкрила власну туристичну фірму, та студент Віталій Филипчук відкрив свій проект «Вихідний». Відповідно сьогодні він успішно працює та розширює свою діяльність у Києві».
Наталія Бикова декан факультету обліку, фінансів та економічної діяльності при Чернівецькому торговельно-економічному інституті, назвала основну проблему яка ускладнює створення бізнесу для студентів після закінчення ВУЗів.
Наталія Бикова декан факультету облік, фінансів та економічної діяльності ЧТЕІ КНТЕУ: «Проблема як завжди у фінансуванні, у них є ідеї, є процес реалізації ідей, вони можуть це зробити, основна проблема це інвестування.  Ми маємо наді. Що сьогоднішні наші представники журі, можливо їх зацікавлять ідеї студентів і все ж таки знайдуть вони фінансування для їх реалізації».
Олександр Настащук презентував власний соціальний проект реконструкції балкому Чернівецької міської ради.
Олександр Настащук: «Ми хочемо від реставрувати сходинку на міській ратуші, щоб можна було виходити на балкончик та спостерігати панораму нашого міста.  Ми очікуємо що нам сьогодні допоможуть, дадуть якийсь поштовх, тому що ідея нова у нас виникла. Ми хочемо знайти якогось інженера».
Анастасія приїхала у Чернівці з міста Дніпро, для того щоб презентувати інвесторам власну концепцію енергозбереження.
Анастасія Сафронова: «Ми створили концепцію оптимального тепло збереження у житлових закладах, тобто спрямоване на збереження ресурсів мешканців, адже останнім часом на комунальні послуги витрачається близько 20 відсотків заробітної плати».
Ігор Кобеля, представник суспільної платформи розвитку громад, розповів яка зараз ситуацію з розвиток бізнесу в області.
Ігор Кобеля член журі : «Середній бізнес, можливо трішки розвивається аграрний сектор, більше в частині Кіцманщини, Хотин, там де для цього є передумови, там для студентів є шанс. Що стосується системно-структурних речей то це пару заводів, «Калинівський ринок», тобто сама область великих інвестиційних можливостей не має».
Загалом на фестивалі  представлено  16 інвестиційних проектів.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 394 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.