Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На форум "Державні закупівлі. PROZORRO", який відбувся в Червоній залі Чернівецького національного університету, прийшли студенти, чиновники і юристи
Вівторок, 23 травня 2017, 17:20
Усіх цікавило - чи виправдовує себе система державних закупівель настільки, наскільки її нахвалюють. чи справдилися очікування.
З 2016 року тільки в нашій області через систему прозорро провели торгів на понад 5 мільйярдів гривень, при чому зекономили більше 120 мільйонів державних коштів. Основна перевага цієї системи роботи - усе відбувається у відкритих джерелах інформації.
Микола Проданюк, регіональний координатор Центра компетенції PROZORRO по Чернівецькій області: «Люба людина, журналіст може спокійно зайти на сайт прозорро, подивитися все, що його цікавить. Якщо виникають питання і закупівля ще не відбулась, можна писати листи для роз'яснення. Якщо ж порушення виявлені, можна звертатися в правоохоронні органи для того, щоб вони провели перевірки по даним порушенням».
Систему нахвалюють не лише правозахисники і громадські активісти. Чиновники також наголошують - спільна база даних у багатьох випадках дає можливість попередити неякісні виконання послуг.
Руслан Чорней, фахівець департаменту міського житлово-комунального управління: «Якщо людина 1 чи 2 рази не справляється з умовами тендеру, її заносять в систему. В нас були учасники, які посіли 1-2 місце в нашому тендері, але мені передзвонили і сказали, що вони не справилися зі своїми зобов'язаннями, і я одразу їх відхилив. Тому краще кожному виконувати свої обов'язки, щоб потім не було проблем».
На форумі учасникам розповідали про механізми роботи з сайтом прозорро а також куди звертатися, якщо є підозра на порушення законодавства.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 297 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.