Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
2 спроби розпочати роботу чергової, травневої сесії
Четвер, 25 травня 2017, 21:02
Так як за робочими місцями було лише 22 народних обранці , які не спромоглись проголосувати за склад лічильної комісії, міський голова оголосив півгодинну перерву. На порядку денному - багато земельних питань. Проте все розпочалось з фрази «Реванш регіоналів».
Опісля перерви народні обранці приступили до порядку денного. Андрій Ілюк запропонував депутатам включити питання яке стосується колишніх «регіоналів», які, на його думку,працюють у міській раді.
Андрій Ілюк - депутат міськради: «Прошу включити в порядок денний першим проект-рішення про  рекомендацію чернівецькому міському голові не призначати на посади у виконавчих органах міської ради, осіб які перебували у «партії регіонів» . Це покаже персональне ставлення кожного до цього питання. І розставить всі крапки над «І» в питанні чиїми руками відбувається реванш «партії регіонів» в Чернівецькій міській раді».
З пропозиції депутатів Якимчук та Продана окрім «регіоналів» до проекту-рішення внесли ще  й комуністів та представників соціал-демократичної партії  України «Об’єднана» (СДПУ О). Окрім «закритого» входу для чиновників у Ратушу, міський голова запропонував доповнити дане рішення ще й тими депутатами, які були в вище зазначених партіях, аби вони склали свої повноваження. Проте цю пропозицію не підтримали.
Олексій Каспрук - Чернівецький міській голова : «За 18, рішення не прийнято».
Василь Продан - депутат міськради: «Пропоную доповнити вашу пропозицію, проголосувати десь так, ще доповнити. Щоб так само здали свої повноваження , наприклад, депутати міської ради які були помічниками народних депутатів від «Партії регіонів» або міський голова, якщо він був помічником офіційно депутата «Партії регіонів».
Олексій Каспрук - Чернівецький міській голова: «За 23, рішення прийнято».
Далі депутати заслухали мешканців що проживають по вулиці Достоєвського, які скаржились на те, що на одній із сесій у 2016 році депутати виділили кошти на ремонт прибудинкової території, ремонт почався, однак потім його зупинили .
«Договір з нами не розірваний, буд.матеріали для нашого об’єкту є , всі хочуть працювати , але не дають можливості завершити наш об’єкт. І комплексно проголосуйте будь ласка за відрізок каналізації щоб зробили дійсно для людей. Ще раз до вас з проханням». По цьому питанню депутати прийняли протокольне рішення, доручили департаменту ЖКГ підготувати новий бюджетний запит.
Наталя Якимчук - депутатка міськради: «З тим щоб ті об’єкти по яким були повернені гроші , вони були профінансовані в цьому році».
Далі перед  депутатами виступили представники українсько-німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Участь у ньому взяли чотири міста - Полтава, Вінниця, Житомир та Чернівці. Кошторис складає майже 6 млн. євро.
Матіас Брандт - керівник проекту: «Наш лозунг звучить так «Сильні міста, сильна Україна». І основною нашою метою є, що за підтримки інших держав ми підтримуємо посилення комунального самоуправління в Україні. На наш погляд це є хороший мікс, який стосується партнерського розвитку».
Керівники проекту представили коротку презентацію того як планують розвивати наше місто. А саме, покращувати транспортну, дорожню інфраструктуру, охорону довкілля, медицину та туристичну привабливість Чернівців. Опісля народні обранці задавали свої запитання.  Деякі депутати висловили своє обурення з приводу того, що вперше чують про такий інтернаціональний проект, та те що їх не долучили до розробки планування міського розвитку. Інші ж подякували.
Наталя Якимчук - депутатка міськради: «Ми дуже вдячні за роботу яку ви зараз ведете , і ми розуміємо про те що вам потрібен час для того щоб вивчити ситуацію в місті. Ми вже чекаємо нарешті що ми будемо працювати тісніше, саме ми депутати представляємо наше місто. І тому вважаємо що воно має бути максимально зручне».
Всі депутати зійшлися на тому, що в інтернаціональному проекті  з кожної фракції повинен бути представник , для того , аби напрацьовувати спільні розробки та успішно втілювати їх у життя.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 346 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.