Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Мамалигівська сільська об'єднана територіальна громада завершила медичний проект з реформування
Четвер, 25 травня 2017, 21:15
6 амбулатрій та один фельдшерський пункт отримали нове обладнання, територіальна громада нарешті упорядкувала  документи на приміщення, де розташовані  медичні установи.
156 тисяч гривень було витрачено на проведення аудиту в амбулаторіях сіл Балківці, Несвоя, Стальнівці, Драниця та Подвірна, закупівлю обладнання і виготовлення проектної документації на приміщення, де розташовані медичні заклади.
Олексій Грушко, автор проекту: «Перед тим, як сісти писати заявку, ми з головою об'їхали амбулаторії, порспілкувалися, звичайно список потреб був набагато більший, аніж дозволяв бюджет конкурсу, але ми намагалися збалансувати так, щоб всі амбулаторії мали обладнання. Різний поставщик для того, щоб ми знали їхню якість і потім, у перспективі, могли закупити їхні апарати для інших амбулаторій».
Апарати закупили різного спрямування, як-от біохімічний аналізатор, УВЧ, електрофорез, апарат Дарсонваля, тубус-кварц, небулайзер та переносні кварцеві лампи. Обладнання нове, персонал - досвідчений, розповідає голова об'єднаної громади.
Аркадій Шова, голова Мамализької ОТГ: «У нас проблем нет с кадрами, у нас конкуренция. Младший и средний персонал даже конкурирует, так что проблем нет с кадрами».
Також на грантові кошти, серед яких є і частка громади, виготовлять інформаційні постери про можливості та необхідність первинної медицини, які розмістять в установах, підприємствах та організаціях ОТГ. Цей проект планують продовжувати, зокрема, наступним етапом стане впровадження "електронної картотеки" у комп'ютерні системи кабінетів.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 305 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.