Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Лекція на тему «Правила вживання медичних препаратів»
Четвер, 25 травня 2017, 21:24
Викладачі Буковинського-державного медичного університету провели лекцію для учнів Чернівецької гімназії номер 5 на тему «Правила вживання медичних препаратів».
Насамперед перед вживанням пігулок потрібно проконсультуватися з рідними або лікарями і не довіряти некомпетентним людям-говорить доцент кафедри фармації Буковинського державного медичного університету Наталія Музика.
Наталія Музика доцент кафедри фармації БДМУ: «Для зовсім юних дітей це звісно не можна ніколи брати препарати від друзів, знайомих, незнайомих людей. І в першу чергу це тільки ті препарати які їм дають батьки або ж виписує лікар».
Загалом щороку у світі помирає майже 100 тисяч людей через неправильно застосування медичних препаратів.-говорить Наталія.
Наталія Музика доцент кафедри фармації БДМУ: «В цілому світі більше ста тисяч людей помирають від побічної дії лікарських засобів. Від того що неправильно вживають, в неправильній дозі, або ж самі собі їх призначають. Тому ми хочемо наголосити що перед прийманням лікарських препаратів потрібно декілька раз подумати, звернутися до спеціаліста і тільки тоді приймати пігулку».
Ірина зазначає важливість проведення таких заходів для учнів.
Ірина Кметь: «Діти можуть зловживати пігулками, тому дуже добре що ці люди прийшли в клас і дають поради щодо цього,  тому що ми обов’язково винесемо щось для нас з цього уроку».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 372 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.