Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівецькому національному університеті відбулось підписання Договору про співпрацю між ЧНУ та німецькою урядовою компанією «GIZ»
Четвер, 25 травня 2017, 21:30
В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» передбачається співпраця з розробки та запровадження навчальних заходів та передачі знань в галузі інтегрованого розвитку міст.
Крістоф Весселінг, ментор в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» : «Що стосується довготривалої перспективи, то це розробка у напрямку місто планування. Ми прагнемо якомога швидше розпочати нашу співпрацю».
Проект фінансується Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина.
Роман Петришин, перший проректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Я не сумніваюсь, що результат буде. Сьогодні в нас величезна конкуренція вступу на архітектуру, а з іншого боку на класичні спеціальності попит зменшується, оскільки важко найти роботу».
Сьогодні жоден з українських вишів не пропонує навчання за фахом «Міське планування» або «Інтегрований розвиток міст», яке б відповідало європейським стандартам освіти в сфері міського планування. Тому сьогодні важливою є підготовка фахівців з міського планування як на неформальному, так і на формальному рівнях.
Співпраця в рамках проекту триватиме до кінця 2018го року.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 343 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.