Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Розпочався призив офіцерів запасу на військову службу
Понеділок, 29 травня 2017, 15:46
Про це та інше під час брифінгу оголосив військовий комісар Чернівецької області Володимир Шведюк.
Зараз відбуваються підготовчі заходи до призову офіцерів запасу, повістки для явки у військовий комісаріат вже надіслані військовозобов’язаними громадянам  задля уточнення облікових даних,проходження медичної комісії,визначення стану призовника.
Володимир Шевдюк військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату: «Термін служби 18 місяців,він користується всіма тими ж пільгами, привілеями що і офіцери кадрові,це і безкоштовне лікування, це і грошове забезпечення,додаткове грошове забезпечення ну і тощо. Ці питання повністю на рівні з кадрами і офіцерами. І саме головне ось нам прийшло роз’яснення,ці офіцери без їх згоди не направляються в зону проведення антитерористичної операції».
За результатами весіннього призову від Чернівецької області до лав Збройних сил України було делеговано більше 300 призовників, Із них в збройні сили України пішло 20 призовників,в національну гвардію України пішло 80 призовників і в державну спеціальну службу транспорту 40 призовників.
Володимир Шевдюк військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату: «На жаль і на цей призив не обійшлось без таких прикрих моментів коли деякі призивники питались ухилитись від військової служби,дехто тікав за кордон скористувавшись закордонним паспортом,але таких було меншість,більшість наших хлопців патріотично налаштовані вони розуміють що мають виконати свій обов’язок перед державою».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 276 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.